Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyugatabbra tényleg egészséges...

Nyugatabbra tényleg egészségesebbek az emberek és fiatalabbnak is néznek ki, mint nálunk?

Figyelt kérdés
Tényleg többet sportolnak, több zöldséget és gyümölcsöt esznek, kevesebb szénhidrátot fogyasztanak?
2021. júl. 2. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
igen
2021. júl. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Igen! És a 80 éves nénikék is fitness terembe járnak, autót vezetnek, nem haldokolnak mint nálunk🙃✌️no hate
2021. júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Valószínűleg van, ahol igen, én a skótok között éltem, ők igénytelenek voltak, kövérek és bűnrondák.
2021. júl. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Igen sokkal
2021. júl. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Svájcban és Finnországban van tapasztalatom, abszolút igaz az állítás (a kérdésben). A magyarok mentalitásával van gond.
2021. júl. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Svájcban élek, mindenki letagadhatna 5-8 évet, és mikor a 70 éves néni a túrabotjával simán felmegy a Pilatusra gyalog, az elgondolkodtató :D (ránk nézve)
2021. júl. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Igen. Es nem azert, mert magasabb az eletszinvonal. Genetika is. Es egeszsegesen esznek, de szerintem nyugodtan ehetne a magyar is tobb kaposztat, repat, zoldet krumpli vagy teszta vagy rizs helyett.
2021. júl. 5. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagy átlagban igen.

40% dohányos,

10% alkesz

35% túlsúlyos nem tesz se széppé, se hosszú életűvé

2021. júl. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hol 40% a dohányos?



Amúgy ha fentiek nincsenek, úgy is élhet full egészségtelenül az ember.

2021. júl. 5. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!