Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fülfájással most menjek az...

Fülfájással most menjek az ügyeletre, vagy ráér holnapig?

Figyelt kérdés
Tegnap éreztem, hogy bedugult, ma dél körül kezdett fájni. Lehet abból baj (dobhártya-szakadás vagy valami), ha csak holnap megyek orvoshoz?
2010. aug. 26. 19:49
 1/9 anonim válasza:
attól függ mennyire fáj
2010. aug. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Melegíts sót vmi textil cuccban és rakd rá a füledre. a meleg használ rá.
2010. aug. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Annyira, hogy még az elviselhető kategóriában van fájdalomcsillapító nélkül is. (Persze ez a határ mindenkinél más, de jobbat nem tudok.)
2010. aug. 26. 20:06
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó, de a melegítés az oki vagy tüneti kezelés? (Bár gondolom ha ennyitől elmúlik, akkor még nem volt súlyos a helyzet.)
2010. aug. 26. 20:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Tünetire gondolnék először. ha még most megcsinálod. lehet reggelre hűlt helye se lesz.:)
2010. aug. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jelentem, a helyzet javul, most már szinte nem is fáj és nem is feszül, úgyhogy talán nem kell komolyabb következményektől tartanom. Köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 26. 21:34
 7/9 anonim ***** válasza:
A meleg só meglazítja a dobhártyád, úgyhogy legalább egy napig került a nagyobb decibeleket. Nekem így szakadt ki a dobhártyám egy egyszerű középfülgyulladásnál.
2010. aug. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kerüld*, bocsi :D
2010. aug. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Eleve kerülöm, utálom a hangos zenét, de azért köszi :)
2010. aug. 27. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!