Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap nagyon begörcsölt a...

Tegnap nagyon begörcsölt a hátamnál jobb oldalon, az egész, elmentünk ügyeletre, írtak izomlazítót, de semmit nem használt?

Figyelt kérdés
Ma újfent visszamentem, mert a háziorvos ugyan délután rendelt, oda is mentem, de összevont rendelés volt azis délelőtt, na mind1, lényeg, hogy visszamentem, kaptam egy szurit, kicsit jobb, de nem múlt el teljesen, fáj nagyon a hátam, derekam, nemtom, mindig máshogy, de nagyon, nem tudok hapcizni, orrotfújni, ásítani, mert nagyon fáj :S egyszerűen nem tudom, mit csináljak! izomgyulladást állapítottak meg, de olyan érzésem van, hogy nem az, mert csak rosszabb lett tegnap óta...azt mondja meg valaki, hogy hogy aludjak, hogy feküdjek? hogy lehetőleg kiomenjen a görcs? hason, háton, összehúzódva, vagy hogy?:S:S:S nem merek feküdni, ülni még mindig jobb, de már 11 óra:((((((
2011. júl. 11. 23:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!