Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Adhat vért az a férfi, akinek...

Adhat vért az a férfi, akinek volt szexuális kapcsolata egy másik férfival?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem kapott el tőle fertőző nemi betegséget, akkor persze, csak egészséges ember adhat vért. :)
2010. aug. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
nem tudom h kínos e ez neked de szak embertől kérdezd meg, vagy személyesen vagy pedig neten keres orvost!
2010. aug. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért ne adhatna? Nem látom benne a kizáró okot.
2010. aug. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Véradás előtt ott a helyszínen a van egy vérvétel és egy gyors elemzés. Ha ezen nem akadsz fenn, akkor egészséges a véred és adhatsz.
2010. aug. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, homoszexuális emberek nem adhatnak vért, tavaj olvastam asszem. Jó nagy baromság.
2010. aug. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Adhatnak vért a homoszexuálisok is. Nem tudom ezt hol olvastad, de oltári nagy baromság.
2010. aug. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Több helyen is olvastam. Arról, hogy baromság, nem én tehetek, hanem az, aki leírta (persze nem itt, gyakon, mert azt eleve nem veszem hiteles forrásnak). Köszönöm, hogy kijavítottál:)
2010. aug. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
13:08-as: lehet hogy igazad van, én is ezt olvastam, emiatt kérdeztem meg itt. Elvileg van egy kérdőív, amit ki kell tölteni előtte és ott van egy olyan kérdés, hogy volt-e szexuális kapcsolatod más férfiakkal. Nem akarom, hogy ott derüljön ki, hogy nem lehet, inkább kihagyom.
2010. aug. 27. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!