Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kék kenőcs tényleg jó vagy...

A kék kenőcs tényleg jó vagy csak humbug?

Figyelt kérdés

Gyanakodva olvasom a véleményeket róla, ugyanis gyógyszertárban nem lehet kapni, ez pedig az alternatív gyógyításos termékeknél szokott lenni, amik valójában semmit nem érnek.


Ha tényleg annyira jó, akkor miben más, mintha Bepanthennel vagy más hegesítő krémmel kenném a sebemet?



2021. júl. 3. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az összetevői antibakteriális hatóanyagokból és gyulladáscsökkentőkből állnak, így úgy gondolom, hogy tényleg használhat is akár. Szerintem arra kár alapozni, hogy nem lehet a gyógyszertárban kapni, hiszen a legtöbb forgalmaz alternatív gyógyításos termékeket is, a kék kenőcs ráadásul valamilyen forgalombahozatali eljárás miatt nem került még ki a polcokra, vagy ilyesmi. Egyébként én még nem próbáltam, csak évek óta szeretnék venni. Az összetevői alapján tényleg hatásos lehet:) viszont ha bizalmatlan vagy, inkább használj más hegesítő kenőcsöt, azok valamivel olcsóbbak is, és könnyebben beszerezhetőek.
2021. júl. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De már valami 2012 óta próbálják forgalomba hozni, ha jól tudom, ennyi idő alatt hogy nem sikerült teljesíteni valami hiányosságot? Ha forgalomba kerülne, akkor olyan pénz szakadna rá a gyártójára, hogy abból meg is gazdagodna. Nekem ez így ellentmondó, hogy annyira jó kenőcs, de mégsem tesznek semmit, hogy felkerülhessen a polcokra. Miért?
2021. júl. 3. 19:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Na, most megint rákerestem, és több patika honlapján is megtaláltam, viszont vényköteles termék lett időközben (illetve főleg állatgyógyászatban használják). Gondolom ezért nincs a polcokon.
2021. júl. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
100%
Tényleg jó, apám régen mindent azzal kent, értsd a gyereket, a kutyát, a nyulakat :D én állatgyógyászatban láttam mostanság és aranyáron adják.
2021. júl. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jó. 2 éves volt a kislányom, amikor arcon harapta egy kutya. 1 hét alatt nyom nélkül begyógyult a kék krémtől.
2021. júl. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!