Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fekete lett a fülem, mit...

Fekete lett a fülem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval most lassan három hónapja hogy ki lett lyukasztva a fülem. Abba a fülembe kettőt lövettem egyszerre, egy második és egy harmadik lyukat. A harmadik lyuk kilövése amúgy nagyon fájt, viszont utána tök nem volt semmi bajom velük szépen gyógyulgattak.

Eléggé megijedtem, mert most ahogy cseréltem ki a nemes fém fülbit (amivel lőtték is) észrevettem hogy ilyen nagy csomónak érzem az egész lyuk körüli részt. De mivel ez még frissebb seb, ezért nem pánikoltam. Igen ám, de megnéztem hátulról és a harmadik lyuk fekete hátulról.. Fogalmam sincs hogy ez mi lehet, mert nem a lyuk maga a fekete, hanem körbe jobb oldalt egy hold alakban csak. Gondolom bevérzett vagy valami csak nem tudom mit csináljak vele.:(

Amit még észrevettem, hogy mintha rövidebb lenne a szára a fülbevalónak és ahogy ráugrasztom a végét lehet megüti a bőröm és ezért alakulhatott ki esetleg.

Tippek valami, hogy esetleg mit csináljak vele ami segítene? Vagy hogy mi okozhatja?

(A fülbit fixen kicserélem azért hosszabbra)

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!



2021. júl. 3. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha bevérzés , akkor semmit,felszívódik majd magától.

A seb már teljesen begyógyult?

A csomó lehet azért alakult ki mert nem tudott rendesen mozogni benne a fülbevaló. A hosszabbat amit beleteszel, többször fertőtlenítsd , és minden nap takarítsd. Ha így sem javul a csomó, kb 2 héten belül, esetleg fáj is, akkor azt javaslom vedd ki, és ha begyógyult, új helyet találni a lyuknak.

2021. júl. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem, nem igazán gyógyult be:/

Köszönöm a gyors választ, meg a tippeket!❤️

2021. júl. 4. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!