Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Voltatok már kórházban? És miért?

Voltatok már kórházban? És miért?

Figyelt kérdés

Nekem holnap kell mennem, mert valami zűr van a tüdőmmel. talán tüdőgyulladás. de reméljük, hogy semmi ilyen. mindig mondogatom magamnak, hogy nem lesz semmi, nincs tüdőgyulladásom. egy kicsit azért parázok, hogy kórházba kell mennem. 12 éves vagyok, és szerencsére még egyszer sem volt olyan, hogy kórházba kellett mennem.

Ti hogy viseltétek?? féltetek előtte?? és kedvesek voltak veletek???


2010. aug. 26. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Én eddig szerencsére csak 2szer voltam kórházban. Egyszer, amikor a mandulámat vették ki, meg a múltkor, mert a szívemnél volt valami zűr(a másodikból nem lett semmi komoly).

Kedvesnek kedvesek a dokik(hiszen te fizetsz nekik, szal muszáj) :D

Engem csak a fertőtlenítő szag irritál :S

L/17

2010. aug. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Voltam többször is de a komolyabbak közül a vakbél gyulladásom ugrik be,akkor már én könyörögtem,hogy menjünk ás műtsenek meg nem érdekel mi van.A másik kettő meg az,amikor tavaly meg idén is 1,5-2 hónapra ki ütött egy betegség,nem sok kedvem volt menni mert élni nem bírtam,első alkalommal a folyosón ájultam el.Amúgy ne parázz,nem lesz ott semmi gond.
2010. aug. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én klinikán dolgozok, és igen, mindig mindenkivel kedves vagyok, mert egy kórházban mindenki fél. Ne aggódj, biztosan jó kezekben leszel.
2010. aug. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1.megszülettem

2.vmi volt a fülemmel,erre az orrmandulámat vették ki -_-

2010. aug. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!!


Hát, elmentünk, és egy gyengébb tüdőgyulladásom van, de szerencsére hazaengedtek. Halasra mentünk, és ott valami hihetetlenül kedvesek voltak. emlékszem, hogy vért is vettek tőlem, és nagyon szédülni kezdtem, mert hirtelen nem jutott elég vér az agyamba. :S

Ezt csak azért írtam, mert ahová anyukám jár ellenőrzésre (nem halasra) ott nem tudom, hogy hogyan viselkednek vele, vagy másokkal.

Szóval köszi a válaszokat!!!! :)

Amúgy most mi van Kkőrösön????? idén nyáron rengeteg tüdőgyuszis gyerek ment halasra, (bent is tartják őket).

2010. aug. 28. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!