Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után hány napig voltato...

Szülés után hány napig voltatok kórházban? Mikor engedtek haza? Milyenek a bent töltött napok? Hasznos tanács esetleg?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 08:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A harmadik napon mehettünk haza, én nagyon elfáradtam ott bent, mivel a baba végig ott volt velem, de mellette még négy kismama a babájával, még akkor sem tudtam pihenni ha az én babám aludt, mert akkor valamelyik másik sírt.Mikor hazaengedtek remegtem már a fáradságtól és be is lázasodtam.
2011. jún. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Én szerdai nap 23.20-kor szültem.Engem vasárnap délben engedtek el, mert éjszaka nem engednek senki..Mivel szombat délben még nem telt le a 3om napom!Ha nincs semmi baj, akkor 3 napot kell bent lenni!

Én nem szeretem a kórházakat, úgy, hogy nagyon nehezen éltem meg a dolgot.De csak a gyerekre gondoltam és neki jó, hogy az első 3om napban figyeltek rá!Velem különösképpen nem foglalkoztak..

Milyen hasznos tanácsra gondolsz?

2011. jún. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Vasárnapi napon-késő délután-szültem, csütörtökön mehettünk haza.

A kicsi már szerdán "menetkész" volt, de én még vért kaptam, máskülönben haza sem engedtek volna, olyan gyatra volt a vérképem:-(((


A nagyfiam hétfői napon-szintén késő délután-született, mivel besárgult csak szombaton mehettünk haza

2011. jún. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

2 éjszakát voltunk bent. Pénteki napon délután 3-kor született meg a fiam, vasárnap délután mentünk haza.

Azt mondták, a protokoll szerint a babát 48 óra után lehet legkorábban hazaengedni, de az anyukát csak 72 óra után (persze nyilván egyszerre mennek haza), de mondjuk tőlem megkérdezték, hogy szeretnék-e már hazamenni, én meg rögtön mondtam, hogy na ná :) Igazából gondolom kellett az ágyam, mert hirtelen igen sokan kezdtünk lenni az osztályon. De a zárójelentésemre egy nappal későbbi dátumot írtak, és másnap még vissza kellett mennem varratszedésre. Én ezt bevállaltam, mert másnap be tudtak vinni kocsival, de a szobatársam pár kilométerrel arrébb lakott, valamelyik környező faluban, ő mondta, hogy inkább maradna még egy napot, mert nem nagyon szeretne másnap visszajönni varratszedésre, inkább azt még a kórházban megvárja.

2011. jún. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves első, sajnálom:(, de azóta már jobban vagytok, gondolom :)


Bármilyen tanácsot szívesen fogadok, igazából nem gondoltam konkrátumra. (pénz hogyan szokás adni? a pólyába kell tényleg beletenni? meg, hogy egyáltalán mire figyeljek oda) Nem tudom, mi "illik" ilyenkor és mi a szokás.

2011. jún. 1. 09:07
 6/20 anonim ***** válasza:

Uzsokiban szültem,ha délelőtt szülsz akkor a 4.napon,ha délután akkor az 5.napon engednek haza a babával.

Mi a 8.napon jöhettünk haza,mert a crp szintje magas volt.

2011. jún. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Mi 4 napot voltunk bent, mert nem akart enni és pont 10% fogyott. 2 napot lényegében végig aludt, első baba azt mondták hagyam aludni, én hagytam az eredménye meg lett.

Elvileg vasárnap jöhettünk volna haza, szombaton az éjszakás nővér szólt, hogy kérjek tápszert tejem még nem volt, mert fogy a baba. Előtte senki sem szólt, akkor már késő volt.

Most a második babámat várom, már tudni fogom, hogy egyen és ne alujon egyfolytában.

2011. jún. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ez igencsak fontos! (evés)

Köszönöm!

2011. jún. 1. 09:26
 9/20 anonim ***** válasza:
Már szülés előtt befektettek pár nappal,majd megindították a szülést,3napig vajúdtam,majd császár miatt 5 napot kellett bent tölteni.Nekem nagyon gyorsan eltelt a bent töltött idő!
2011. jún. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Császárral szültem 2 és fél hete, 3 napot voltunk bent a kórházban.

2 napot a postoperatívon voltam, majd 48 óra után a gyerekágyas osztályra költöztünk. Ott egész nap velem volt a baba, még éjszakára is kikértem. Pénteken született, hétfő délután mehettünk haza.

2011. jún. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!