Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kapok egyszerre csak az...

Miért kapok egyszerre csak az egyik orromlyukamon levegőt?

Figyelt kérdés
Már jó ideje, bő évek óta, de lehet mióta megszülettem azóta van, hogy egyszerre csak az egyik orrlyukamon kapok levegőt. Ha mondjuk a bal oldaliban kapok, akkor a jobb-ba nem, ha elkezd kidugulni a jobb orrlyukam, akkor a bal dugul be. Másnak is volt ilyen?

2021. júl. 4. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek ilyen a légzése, ha te jobban érzed, akkor valószínűleg van egy bónusz orrsövényferdülésed
2021. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nazális ciklus. Én eléggé észreveszem (már ha figyelem, mert amúgy jónak tartom az orrlégzésemet) és fogalmam sincs, mi számít még normálisnak.


Interneten úgy olvastam, mások például orvos-válaszol oldalakra úgy írják le, hogy az épp bedugult orr 30%-os, nos nekem is kb.

2021. júl. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!