Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Második Covid időpont foglalás...

Második Covid időpont foglalás hogy működik?

Figyelt kérdés
Szóval voltam már az elsőn, és holnap mennék a következőre mert a papíron ez a dátum van, viszont nem tudom hogy számít-e hogy hány órára menjek mivel az nincs a papíron és eeszt.gov-on próbáltam időpontot foglalni de olyat írt hogy már nem vagyok jogosult időpont foglalásra. E-mailben sem kaptam semmit szóval csak kiváncsi vagyok hogy aki már túl esett a második oltáson neki hogyan ment ez.

2021. júl. 5. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha mást nem mondtak, akkor menj akkor amikor az első oltásra mentél. Pl ha délután 3-kor voltál, akkor menj holnap délután 3 körül.
2021. júl. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan abban az időpontban ugyanarra az oltópontra kell menned
2021. júl. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat akinek azt mondták, hogy ugyan akkor menjen, páromnak csak annyit, hogy délelőtt. Nekem semmit, nagyjából ugyan akkor mentem, de senki sem kérdezte, vagy nézte az előző időpontját
2021. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm
2021. júl. 5. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!