Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szállás foglalás nélkül...

Szállás foglalás nélkül indulni Görögországba? Nehéz volt szállást találni? Pontos dátum nincs, augusztus második felében mennénk.

Figyelt kérdés

2019. máj. 4. 09:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
De ez miert jo? Utolso percben helyben olyan arat szabnak meg, amit epp nem szegyellnek.
2019. máj. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Ez egy igen jó ötlet.

Ennél már csak az a jobb, ha foglalás nélkül, és gyalog.

2019. máj. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Végülis a híd alatt is lehet csövelni, biztos jó kis nyaralás lesz...
2019. máj. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Augusztus második fele még ugyancsak főszezon - szóval én nem indulnék el "csak úgy" - pedig én elég laza vagyok :-) A múltkor találtam egy olcsó rep.jegyet, 4 nap múlva volt az utazás, gyors szállásfoglalás, munkahely elkéredzkedés - végül minden összejött :-)


Szóval, egy február-március- április időszak vonzatában még talán beleférne, hogy nem foglaltok, de augusztus hatalmas lutri. Már most egy csomó helyen nincs szállás nyárra.

2019. máj. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Főszezon kellős közepén. Csak "gratulalni" tudok eme remek ötletedhez
2019. máj. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Kb a legnagyobb baromság amit tehettek.
2019. máj. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%

Azt már próbáltad kedves, hogy a nyomkodóstelefonon foglalsz pl az airbnb-n egy rendes szállást? Olcsó és jó.

Ennél csak az lenne zseniálsiabb dolog, ha Görögországba repcsivel mennél. Az is olcsó és jó. 2019 van kedvesem.

2019. máj. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
utolsó duplán kedves... nyilván nem volt számodra sem egyértelmű hogy amíg nem tudok pontos időpontot sajnos, (és valószínűleg utazás előtt 3-4 nappal fogok csak) így kicsit nehéz repülőjegyet meg szállást foglalnom ismételten duplán kedves, akár 2019 akár nem :)
2019. máj. 4. 13:42
 9/15 anonim ***** válasza:
5%
Ha ennyire nem tudsz sem időpontot, sem mást, akkor meg miért mész Görögországba? Egy gyors, azonnali nyaralás a főszezonban közelebb is megejthető. szállás nélkül idiotizmus elmenni. mert ha lesz is, az arany árban
2019. máj. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
ha görögország messze van akkor mit ajánlanál ilyen esetben? mert ezek szerint ha későn tudom meg a szabadságom időpontját még a balaton sincs elég közel....
2019. máj. 4. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!