Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kell ezzel foglalkozni tovább?...

Kell ezzel foglalkozni tovább? Vagy tegyek úgy mintha nem lenne ott?

Figyelt kérdés
7hónapja kb 8db nyirokcsomóm megnagyobbodott. 1 db nagy kb 2 cm-es a többi kb meggymag, bab nagyságú. A kicsik elmúltak, nem tapinnthatók, de a nagy még mindig meg van. 3 orvosnál jártam, mind aztmondta hogy majd elmúlik csak sok idő. Néha kicsit visszahúzódik, de most pl a sok klímás helységtől megint megduzzadt. :( semmi más bajom nincs. Tele vagyok energiával, étvágyam kitűnó, nem vagyok aluszékony/fáradékony! Hallgassak az orvosokra, és ne is foglalkozzak vele? Vagy zaklassam őket továbbra is. Aztmondták ki lehet vetetni sebészeti úton, de nem indokolt! Valakinek akinek ilyen hosszú ideje ott van?? 🙄😢😢😢
2021. júl. 9. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass az orvosokra, nem véletlenül tanulnak folyamatosan évtizedeken át. Ha 3 orvos is ugyanazt mondta, akkor nem velük van a baj. Sokkal jobban értenek hozzá, mint te laikusként, aki beírta a tüneteket neten a keresőbe...
2021. júl. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jól gondolod. 🤣 Sajnos tényleg dr. Google-t fűrkésztem, miszerint 2 hétnél tovább tartó nycsomó duzzanat már kóros. Az orvosom szerint minnél gyorsabban jött ki, annál lassabban húzódik vissza, akár 1-2év is lehet.
2021. júl. 9. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!