Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szívrohamom lesz?

Szívrohamom lesz?

Figyelt kérdés

Ugyan fiatal vagyok, aki nem dohányzik és nincs is elhízva mégis félek hogy baj van.

Már két hete vagyok rosszul. Szívfájdalommal kezdődött, most meg ott tartok hogy szinte alig kapok levegőt a nap 24órájában, furcsa körülírhatatlan nem túl erős nyomást érzek a melkasomra ami elég gyakran jelentkezik majd néhány percig tart, és ezek mellett folyamatosan hányingerem van. Elalvásnál pedig úgy érzemmhogy le akar állni a szivem. Ezek lehetnek a szivrohamot megelőző tünetek? Leghamarabb jövőhéten jutok el kardiológushoz, ki húzom addig ha komoly a baj?



2021. júl. 13. 02:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez egy durva szorongásnak, esetleg pánikrohamnak hangzik 😅
2021. júl. 13. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nyugi,ez pánikroham/szorongás. Nekem is az van most szinte egész éjjel.:(
2021. júl. 13. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak azért kétlem hogy pánik lenne mert mostanába fizikai megerőltetésre is elő jönnek ezek a tünetek :/ elég egy 3 percet sétálnom máris szorit a torkom meg a melkasom és nehezen kapok levegőt
2021. júl. 13. 18:01
 4/6 anonim válasza:
#2 vagyok.. lehet beképzeled. De ha ez megnyugtat menj el vizsgálatra. Én is elmentem,17 éves/L vagyok,azt mondták az ég világon semmi baj nincs a szivemmel. A szorongás miatt van.:( sajnos elég durván is tud jelentkezni.
2021. júl. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megyek is a héten csak attól félek hogy addig mi lesz ebből..
2021. júl. 13. 18:08
 6/6 anonim válasza:
Nyugi,nem lesz semmi baj:)
2021. júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!