Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet trombózis jelei?

Ez lehet trombózis jelei?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



Sziasztok, szép estét! Tudom hogy menjek orvoshoz, viszont felhívtam és azt mondta hogy be sem menjek mert a lábdagadás a meleg miatt van.

Hetek óta bedagad a lábam napközben először én is a melegre gondoltam, de már a lábaim is fájnak, a térdem hátsó keresztszalagja, vagy nem is tudom hogy mondjam. Illetve tegnap este egy vörös csík volt a lábamon ami ma estére kékes színű lett.

Több helyen látszanak az erek is, amik kékes pirosas színekben pompázik.

Sajnos ha olvasok valamit akkor képes vagyok bármit kitapasztalni, és kicsit megvagyok ijedve.

Adjatok tanácsot kép alapján.

Elnézést a néhány kósza szőrszállért


2021. júl. 15. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Aspirin protect zöld alga sok vízzel limonadéval ezek alvadasgatlók , esetleg eliqus verhigitó . Napközben sok nyers friss termés meggy cserkó dinnye ....
2021. júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem látok rajta semmit. A kék erek normálisak.
2021. júl. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sztem is meleg miatt van.

Nekem is ez volt, és nem lett bajom, pár nap múlva elmúlt.

Esetleg nem setaltal sokat, vagy logattad a lábad?

2021. júl. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!