Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zavar más krákogása?

Zavar más krákogása?

Figyelt kérdés
2021. júl. 16. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.. 2 köhintés nem érdekel, de aki órákig bírja a torkát köszörülni de azért se bír inni egy kis vizet. Eléggé idegesítő tud lenni, bár van a normális köhögés és az olyan krákogás, mint valami fuldokló kutya. Engem az utóbbi az őrületbe kerget
2021. júl. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem.

Reflux miatt én is krákogok. Igyekszem azért nem túlzásba vinni és halkan, vagy kimenni a mosdóba, ha (például/jellemzően evés után) összegyűlik.


Egyébként a gége van tele váladékkal, azért krákogunk. Ezen nem segít a víz. Illetve ha oda víz kerül, már rég gond van...

2021. júl. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A feleségemet zavarja az én krákogásom. Nekem persze szó nélkül tűrnöm kell az ő köhincselését, ráadásul 30 évig szívtam az általa kifújt cigarettafüstöt.
2021. júl. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!