Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rengetegszer krákogok és...

Rengetegszer krákogok és engem is idegesít és körülöttem lévőket is,úgy érzem ez csak egy rossz szokás, le lehet erről valahogyan szokni?

Figyelt kérdés
Azért gondolom hogy csak egy rossz szokás mivel nem kell mindig csinálnom,ha el vagyok foglalva főleg kint a levegőn akkor abszolút nem kell egész nap, viszont máskor állandóan kell csinálnom.

2021. ápr. 14. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy rossz szokás, idegi alapon vagy stresszes helyzetben is lehet. Én kineziológust keresnek meg, ha a szervi okokat nem találják.
2021. ápr. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Reflux is okozhatja. Mamámnál és nálam pl. pont ez van.
2021. ápr. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En gyerekkoromban krakogtam allandoan, oran, ottjon tvzeskor stb. Az idegesseg, szorongas okozta.
2021. ápr. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet ketto az egyben, valami miatt, lehet az reflux is, van, vagy volt mar magatol erre ingered, de kenyszeresse valt. Ideges dohanyosoknal egesz gyakori, es mar a krakogas generalja a krakogast.

En regen szipogtam, de eroszakkal leszoktattam magam rola. Viszont idegbajra hajlamos vagyok.

2021. ápr. 15. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. ápr. 15. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!