Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vírustól rettegők elérhető a...

Vírustól rettegők elérhető a harmadik oltás. Mentek oltakozni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 16. 21:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%
Nem érdekel a vírus és az oltás sem. Nem kaptam el, nem oltottam, inkább védekezek. Ha meg elkapom egyszer és belehalok az is rendben van, az se érdekel.
2021. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
41%
Nem félek a vírustól. Szabadon akarok utazni csupán. Ha ehhez minden évben ismétlő oltás kell, akár csak az influenzánál, akkor minden évben elmegyek. :)
2021. júl. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
22%
Ha a világ olyan, hogy oltással akarják eltüntetni a vírust, akkor megette a fene. A vírus nem tűnt el, de újabb oltás van, és ez így lesz 1 év múlva is, csak akkor már az 5. oltás kell majd, azt meg már nem fogja bírni az emberek szervezete, és hullanak majd, a vírus meg csak erősödik, és új mutációk is létrejöhetnek majd. Bár ne így lenne, de a világ erre tart.
2021. júl. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
22%
Persze, de nem rettegésből. Megkaptam a covidot, kétoldali tüdőgyulladásom volt, utána 3 hónapig rámjöttek még random fulladásrohamok, ez nem pusztított ki. Kaptam Pfizert, izomlázszerű fájdalom volt csak egy napig, még mindig élek. Adatok most majd valami jó kis másikat is, legyen Szputnyik, ha már orosz rulett. Szerintem naivság azt gondolni, hogy az élet még lehet ugyanolyan, azt nem hagyják. Ha nem ez a covid, akkor más dögleszti meg az embereket (gondolom). Az oltás egy választás, hogy hamarabb véget vehessen az ember ennek a szenvedésnek, ennek az élethez méltatlan vegetációnak, ami itt megy. Nem vagyok tyúk, hogy ólba zárjanak, aztán időről időre 1-2 hónapra kiengedjenek, aztán megint a rabság. Ez olyan passzív eutanázia-szerű, ez az oltás. Volt boldog 28 évem. Biztos szenvedés lesz majd, kitudja, milyen betegségek lesznek az oltástól, de remélem, a 4.-5. már méghozzá a hatást és kipurcant.
2021. júl. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
59%
Nem! Nem megyek, se a családom! Nem kérjük az oltást, az egész egy cirkusz... Politika, pénz. Mi emberek pedig hagyjuk hogy irányítsanak minket! Mindenki eldonti saját maga hogy kéri az oltást Vagy sem. Úgy gondolom oltás nélkül is lehet boldogulni. Aki bevan oltva az éppen ugyanúgy elkaphatja ezt a sz*rt...
2021. júl. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2021. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Oltástól rettegők elérhető a negyedik hullám, mentek meglovagolni?😁
2021. júl. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!