Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vírustól rettegők elérhető a...

Vírustól rettegők elérhető a harmadik oltás. Mentek oltakozni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 16. 21:13
A kérdező szavazást indított:
Még szép
Érdekes, de a vírust meg kell állítani
Most már kezd gyanús lenni a helyzet
Elég volt ebből
Eddig is tudtam, hogy 100 oltás se elég
Idő kérdése és a chipet is megkapjuk
31 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Persze, sőt már a 4.-re is regisztráltam.
2021. júl. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%
Ehhez nem kell rettegni, elég ha valaki nem teljesen sötét agyilag. Amúgy most még nálam ez nem aktuális, mert nemrég kaptam a másodikat.
2021. júl. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
Csak akkor, Ha Orbánnal együtt mehetek leellenőrizve, hogy ő mit kap, mert biztos hogy nem COVID ellen kapott oltást abban a videóban, ami neten kering róla. :)
2021. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
55%

Egyaltalan nem vagyok virustol rettego, egyszeruen csak jobban erzem magam ha mindent megprobalok megtenni az egeszsegemert.


Nem zavar ha mas felelotlen, en inkabb maradok a szokasaimnal :)

2021. júl. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

3#


Placebo-t vagy desztillált vízet :D

2021. júl. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
És aki bekeni magát naptejjel, az bőrráktól rettegő? Aki bekapcsolja a biztonsági övet, vagy körülnéz az úttesten, az törött végtag rettegő? Aki fogat mos mindennap, az szuvasodás rettegő?
2021. júl. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Igen, elmegyek.
2021. júl. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Igen, ha lesz lehetőség felveszem a harmadikat is. Nekem egyiknek sem volt komoly mellékhatása ezelőtt sem, fizetnem nem kell érte.. Ha ezzel egy picit is megkönnyítem az életem pl könnyebben vészelem át ha el is kapom akkor miért ne.. Temettünk a vírus miatt közeli családtagot, mindenki nyugodtabban fekszik le ha megtettük amit lehetett.. van elég baj ebbe az országba, világba ami miatt lázadozni lehetne nem egy oltás miatt fogok hisztériázni.
2021. júl. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem, mivel egyrészt még nem is kaphatnám meg, másrészt egyelőre nem indokolt eléggé. Nincs elég adat róla, sokan még az első kettőt sem kapták meg, stb.

De nem is rettegek a vírustól. Mint ahogy attól sem, hogy halálosan szétroncsolódom, miután kirepültem a kocsi szélvédőjén, mégis bekötöm magam.

2021. júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

[link]

Itt jól összefoglalják, hogy mi szól mellette, és mik szólnak ellene.

Egyelőre nem indokolt a 3. dózis, legfeljebb speciális esetekben, akiknél nagyon enyhe védettség alakult csak ki az első kettő után.

Ez többek között a WHO álláspontja is.

Persze ha valaki akarja, megkaphatja, de akkor már ugyanazt a dózist megkaphatná valaki egy, az oltással rosszul álló országban...

2021. júl. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!