Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elsötétül a látásom, majd az...

Elsötétül a látásom, majd az egész testem remegni kezd pár pillanatig, miért?

Figyelt kérdés
sétálok a lakásban, egyszer csak elkezd elhomályosulni a látásom, majd az egész testem remegni kezd, nagyon ijesztő. miért lehet ez? komoly bajom lehet?
2021. júl. 16. 22:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az is jó, hogy legalább itt megkérdezed. Szerintem valami zárlatos lehet benned.
2022. febr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem is egyszer elhomályosodott a látásom, pontosabban elsötétedett, minden egész sötétnek látszódott (épp hogy nem feketének). Ez azután történt, hogy egy fiú osztálytársam nagy erővel fejen dobott egy jó keményre fújt röplabdával. Jó pár percig tartott ez az állapot, az volt a szerencse, hogy nem sokkal ezután be fejeztette velünk a játékot a tanár és le kellett ülni. Senkinek se mertem szólni.

De ez még a 90-es években volt.

2022. márc. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem is az elsötétülő látás a fő baj, hanem a rángások. De amúgy simán lehet alacsony vércukor is. Mindegy, akkor is ki kell vizsgálni.
2022. márc. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!