Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valaki szeretne meghalni,...

Ha valaki szeretne meghalni, meg tud halni, ha elèggè akarja?

Figyelt kérdés
Kilátástalan èlet, hatalmas pofoncsapások az èlettől.
2021. júl. 17. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem.
2021. júl. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

Nem. Az agyban sokkal okosabb összetett túlélésre való hajlam van elrakva mintsem az élet felületi csalódásai által kiváltott érzelmi stressz .

Van olyan mint megszakadt a szíve kifejezés végülis az a hirtelen sokk hatására szivproblema lehet többnyire szóval komolyabb helyzetekben van olyan, mint pl 60 év házasság után elveszíti igaz szerelmet az idős ember és másnap pl ő is eltavozik.

Fiatal esetében nem valószínű, az egészsége miatt sem.

Ha te gondolkodsz halalban, hívják segélyszolgálatok beszélgess el velük, néha jobb kiadni a gondokat minthogy azok meregge váljanak az emberben saját maga ellen.

Az élet mindig jobb megoldás mert egy szabály örök az pedig az hogy elmúlik. Elmúlik az is ami miatt most bárki halálra gondol. Évek után hálás magának így adott esélyt önmagának .

2021. júl. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az enyèm nem fog elmùlni, ès egyre inkább ùgy èrzem, hogy nem tudok, nem akarok tovább èlni.
2021. júl. 18. 07:34
 4/13 anonim ***** válasza:
Milyen problémáid vannak?
2021. júl. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Sajnálom ha így látod

Valószínű burokban vagy aminek

A belsejébe sokmindent nem látsz


El

Tudsz szakadni a lakohelyedtol szférádból?

Az ongyilkossagnal nagyobb haszon ha elmennel önkéntesnek külföldre akar.

Biztosan megváltoztatná az életed és a szemléleted is és segitenel valakiknek akik lehet általad kerülnének jobb helyzetbe.

2021. júl. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem öngyilkosságra gondoltam. A kèrdès nem arrol szòlt.

Nem tudok elszakadni. Családom van, van kèt gyerekem, nekik szüksègük van ràm.

Meghalt a kisfiam, akkor èn is meghaltam, a sors kegyetlensège, hogy nekem ezzel a fájdalommal tovább kell èlni.

2021. júl. 24. 21:31
 7/13 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem .

Szülőként ez a legnagyobb félelem és tragédia az embernek..

A feldolgozásához hozzájárul az elhunyt életkora . Akinek újszülött vagy pár hetes gyermeke távozott én úgy láttam jobban feldolgozta, mint az akinek emlékei és élményei vannak.

Nem tudsz mást tenni

Sajnos a hosszú és mely depresszió kivetülhet a gyermekeidre, a legkisebb dolgot is észlelik …

Viszont téged is megbetegíthet, a rákos megbetegedések java stressz és sík negatív érzet által alakul ki, szabadgyökök stb.

2021. júl. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Itt van a válasz a kèrdèsemre. Komoly betegsègeket okoz, okozhat a bánat, a lelki teher.

A fájdalmat nem lehet mèregetni. 8 napos babámmal nincs tùl sok èlmènyem, meg emlèkem, de megmarad a " mi lett volna ha" kèrdès. Nem telt el egyetlen nap se hogy ne gondoltam volna rá.

2021. júl. 28. 13:48
 9/13 anonim ***** válasza:

Sajnálom.

Viszont ha rajta kívül van még 2 gyerkőc , nem Szabadna elhanyagolni őket. Nem állítom de az jön le, inkább az eltávozott foglalkoztat akörül forog az életed mintsem az élők körül.

Csaladtag vesztett el kisebb gyereket, azt mondja a mely gyász egy éves ő addig zombie mód élt.

25 Ev elteltével gyermekei mellett mosolyogva emlékszik a kisbabajara mert elfogadta feldolgozta, őrült hogy nem szenvedett sokat.

Ha ez friss, várd ki a sebek ne gyógyulását. Az a kis űr biztos ottmarad, de az élő gyerekek legyenek előrébb ha gondolkodsz vagy érzel különben te magad őket is megbetegíted szépen lassan.

2021. júl. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szeretem a gyerekeim. Nem akarok rosszat nekik. Mindent megteszek ès megtennèk èrtük.

Mèg nincs egy ève, a kisebb gyermekünk ikertestvèrèt veszìtettük el. Beszèlni se tudok ròla senkivel, a környezetemben mindenki azt várja el, hogy lèpjek tovább, felejtsem el, èljem az èletem.

Èlem is, de mintha nem is èn lennèk már.

Nem sajnáltatni akarom magam, csak kiadni magambol a fájdalombòl, mert màr nem bìrom egyedül cipelni a terhet.

2021. júl. 29. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!