Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehet az- az ember aki...

Mit tehet az- az ember aki élni már nem szeretne, de meghalni fél?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 22:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
26%
Odamegyek hozzád, adok két nagy fülest, és helyre igazítom az agyadat. Majd elmesélem az élettörténetemet, és utánna azt fogod mondani. Istenem nekem semmi bajom nincs az övéhez képest. Nevess már te anyaszomorító! Ha valóban tudnád mennyi bajom van nekem, kinevetnéd még saját magadat is, mekkora butaságot írtál most ide.
2010. okt. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Elhiszem,hogy mindenkinek vannak gondjai.Nekem már 5 éve nincs életem.Nincs miért élnem.
2010. okt. 13. 22:58
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Írj privit! Első voltam.
2010. okt. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Írtam
2010. okt. 13. 23:11
 5/22 anonim válasza:
Keress izgalmat az életedben. Fogj új dolgokba bele. Igazából ez csak az unalom szerintem. Iratkozz be egy tanfolyamra. Szerezz egy hobbyt. Járj el szórakozni és szedj fel valakit. Ez a kérdést amúgy nemértem. Két lehetőséged van. Élni vagy meghalni. És te egyiket sem akarod. Ha nem élsz akkor eleve élőhalott vagy. Aztmondom nyiss egy kicsit a világ felé. Annyi mindenkinek nem adatik meg kellő idő az éleben... Neked itt a lehetőség. Használd ki.
2010. okt. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem tudok a világ felé nyitni.
2010. okt. 13. 23:20
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező..,úgyis olyan hamar elrepül az élet,NE akarj meghalni!!!Inkább tűzz ki magad elé célokat,amit mindenáron elakarsz érni..,mert gondolom a céltalanság miatt látod ilyen kilátástalannak az életed!Tehát vagy munka vagy tanulás vagy bármi más területen tűzz ki célokat és hajts értük!Meglásd ezért érdemes lesz élni,főleg mikor látod a munkádnak a gyümölcsét!Annál nagyobb boldogság nincs az életben! Remélem tudtam egy kis lelket önteni beléd..=) Egyébként van melletted valaki aki noszogasson és erőt adjon,hogy küzdjél?
2010. okt. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
Nagyvonalakban leírnád mi történt 5 éve? Hátha jobban tudunk segíteni!
2010. okt. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Válaszoltam
2010. okt. 13. 23:42
 10/22 A kérdező kommentje:
Nincs,de én már feladtam.
2010. okt. 13. 23:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!