Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagypál Krisztinek csak...

Nagypál Krisztinek csak szerintem van szüksége segítségre?? Miért adják alá a lovat az emberek?

Figyelt kérdés
Volt szépségkirálynőről van szó, nagyon durván lefogyott. Gyönyörű nő, de szerintem segítségre van szüksége. Egyszer írtam neki kommentben (kedvesen, diszkréten) és 1 perc múlva kitörölte. Most láttam storyban ahol ruhákat mutat be és nagyon aggasztó, az arca is beesett. 😞 A képei alatt meg csak olyanokat hagy meg, amik azt írják, hogy csinos stb. Erről miért nem beszél senki??😞😞

2021. júl. 17. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A negatív (vagy inkább "nem pozitív") hozzászólásokat kitörölni instagramon nem ritka, inkább azt nem értem, mi van azokkal, akik személyesen ismerik? A családja, barátai nem aggódnak érte? Miért hagyják, hogy elfogyjon? Aggasztó.
2021. júl. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Majd ő eldönti mit akar.
2021. júl. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%

Semmi baja. Alkatilag is vékony, diétázik, sportol.

Nem szidni kell kérdező, sportolni!

2021. júl. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező sehol nem szidta, egyszerűen aggodalmát fejezi ki. Ez a lány egyértelműen alultáplált.
2021. júl. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mihez képest tudod jobban megítélni?
2021. júl. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Evészavaros lányként látom, hogy hogy néz ki és tudom, min megy keresztül a divatszakma miatt. Én is aggódva látom, hogy az egykor csinosan karcsú lány(ok) mások láttára megy/mennek tönkre.:(
2021. júl. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ha úgy jött le, hogy szidom, csak aggódom érte. Láttam a régi képein, hogy mindig is vékony volt, de nem ennyire durván. A Miss World óta lett látványos a változás.
2021. júl. 17. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!