Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sokat anyuzok a fiamnak,...

Sokat anyuzok a fiamnak, mégis Krisztinek hÍv, miért lehet?

Figyelt kérdés
A párom is azt mondja, hogy vidd anyunak stb.Másnál is volt Így?

2012. aug. 1. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

ezer bocsi a viccért, :


-Kisfiam,azért mert már régóta apukáddal élek,nem kell engem anyunak hívnod.

Hívjál csak te is úgy, mint ahogy mások is : Józsi.

2012. aug. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez lehet egy kicsit durván hangzik. De mi lenne ha azt mondja, hogy Kriszti akkor arra nem hallgatnál és elengednéd a fülled mellett.Ebből rájön, hogy csak az Anyura hallgatsz.
2012. aug. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Ha tényleg Krisztinek hívnak téged, akkor nem gond :)

Nálunk a nagylányom az apukáját hívja néha a becenevén (ahogy én nevezem). Néha rászólunk, hogy apának nevezze, de már rájöttünk, hogy minél többször szólunk rá, annál jobban csinálja.

Ne hallgass a Krisztire, csak az anyára, még ez az ötletem van.

2012. aug. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a párom kollégájánál van az h az apa Levi és anya Erika

(3gyerek van)

ha már anyut vagy aput mondanak akkor baj van :-)))

ők sem tudják miért de így alakult és nem bántja őket


amúgy valszeg mert mások így hívnak a párod sem azt mondja neked h Anyúúúú hanem h Krisztiiii


nálunk Anyukámat hívja minden unoka anyunak mert mi ezt mondjuk neki ezt hallja (nálunk az anya a Mama és a nagyszülő Nagyi)


kb 3 évesen szoknak le róla és onnantól Nagyizzák a nagyit .-)))

2012. aug. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Akárki akármit ír, és le lehet pontozni, de egy gyerek hívja anyának és apának a szüleit, az a természetes.. Engem még a nevelt lányom is anyának hív. Velünk él, én nevelem, én vagyok az anyja.

Kisfiam is anyának fog hívni, mert a tesótól is ezt hallja, és ez a természetes.

Ne figyelj oda a Krisztire, egy idő után le fog esni neki, ne hagyd hogy megszokja, később még nehezebb lesz.

2012. aug. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 krisztivan ***** válasza:
Mindenki más téged is Krisztinek hív.Majd leszokik róla.Ez szerintem nem olyan nagy baj:-))Most még érdekes de ahogy nő majd úgy akarja Ő is,hogy Te legyél az anyu:-))
2012. aug. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem van egy féltesóm, és velünk él az ő apja is(aki nekem nem a vér szerinti) én neki nem az mondom, hogy Apa hanem a nevén szólítom, mégis az öcsém apának hívja, és sosem kérdezte hogy mi miért nem.
2012. aug. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó, de attól is függ utolsó, hogy te hány éves vagy.. párom kislánya 5, azért szólit anyának.. 24 éves fejjel én se szólítom apának az öcsém apukáját...
2012. aug. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10 voltam amikor összeköltöztünk nevelőapámmal. Most 16 vagyok, öcsém 4 éves. Nevelőapámat első perctől fogva a nevén szólítom, sőt bátyám is, tehát öcsém már ebbe született bele, itt apát tényleg nem hallott, mert ugye anyum is a nevén hívja a férjét. Mégis neki természetes, hogy neki apa, nekünk nem.
2012. aug. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez van tesóm 5, én akkor 20 voltam hugom 12, szóval ő se hallott apát :)
2012. aug. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!