Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki beoltatta magát, tényleg...

Aki beoltatta magát, tényleg nem lehet terhes?

Figyelt kérdés

Beoltattam magam egy fájzer nevű vakcinával külföldön. Felém rengetegen ezt a vakcinát veszik fel. Hallottam egy olyan mendemondát hogy aki beoltatja magát, 5 évig nem lehet terhes vagy nem lesz nemzőképes.


Nem mondom hogy én mostanában szeretnék, de a közeljövőben azért elképzelem, hogy jó lenne.


Igaz ez a "pletyka"?


25/L



2021. júl. 18. 10:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%
Chipet is kaptál, és az 5G-vel fognak irányítani. Ha lesz is gyereked 5 év múlva, az is elembétékús lesz.
2021. júl. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudni,majd kiderül.Mindenkire máshogy hat a génterápiás kezelés szóval nem kell megijedni mert lehet nem okoz semmi ilyet.Hosszútávú ismeretek ezek után lesznek róla ugyanis most van a kísérleti fázisban.Nemsoká jön a lepontozás de akkor is ez az igazság😉
2021. júl. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

Hülyeség! De én nem mondok semmit. Teljesen felesleges. Aki bem akarja ugyse hiszi.

Kérdezd meg a nőgyógyászod, hogy az elmúlt fél évben hány terhességet diagnosztizált olyanok között, akik beoltatták magukat.

2021. júl. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
27%

Valószínűleg csip került a szervezetedbe ami által lekövethetnek téged, mellesleg az oltás helye mágneses így tapad rá a mágnes, sőt meddő is lehetsz tőle meg minden sőt ahogy írod 5 évig ezt percre pontosan kiszámolva nem lehetsz terhes vagy nemzőképes, igen ezek mind igazak és kivételesen sem alaptalan félelemgerjesztő pletykák amiket el kell hinned. Viszont ilyen felgofással nem kéne szaporodnod...jó indulatból mondom!

#stopcovidgossipitcausestupidness ...

2021. júl. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
56%
"Génterápiás kezelés "🤣
2021. júl. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
14%

"Nemsoká jön a lepontozás de akkor is ez az igazság😉"


Napi magyar virológus.

2021. júl. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom eldönteni, hogy kamu kérdés e vagy tényleg vannak ilyen egyedek akik kételkednek ilyenekben sőt még szaporodni is szeretnének...ilyenkor inkább a kamura tippelek.
2021. júl. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%

Hát nem tudom, én ismerek olyant, aki az oltás óta teherbe esett, de az "egy fájzer nevű vakcina" miatt igencsak kamugyanús a kérdés.

Vagy most akkor úgy gondoltad, hogy a következő 5 évben nem fognak gyerekek születni az egész világon?

2021. júl. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
48%
Aki ennyire hülye az nem baj ha nem szaporodik.
2021. júl. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Mennyi rosszindulatú ember van... Ignorálom a felesleges kommenteket. 🤷‍♀️ ment a piros pacsi annak, aki nem tud értelmes kommentet írni...
2021. júl. 18. 20:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!