Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bíztok az oltásban?

Bíztok az oltásban?

Figyelt kérdés
Mennyire bíztok az oltásban?

2021. júl. 18. 19:50
A kérdező szavazást indított:
Bízom benne, oltáspárti vagyok
Szkeptikus vagyok
Nem bízom benne, oltásellenes vagyok
Rá lettem kényszerülve hogy beoltassam magam
23 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Melyikben? Mármint ami nem kapcsolatos a coviddal.

Vagy ez csak egy újabb provokatív covidos kérdés?

2021. júl. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Pfizerrel lettem oltva, 100%ig bízok benne. Családomban van Covid áldozat, a vírustól annyira nem tartok, mert fiatal vagyok, de nem akarom megfertőzni a többi családtagomat. Gyerekként megkaptam az összes kötelezőt, influenza ellen is oltva vagyok, ez se más semmiben. A másik indok, hogy szeretek utazni. Amikor Braziliába utaztam, akkor oltattam magam az összes ajánlott oltással (sárgaláz, tifus, veszetség, Meningitis, HepatitisA és B és Malária). A Covid oltás mitől lenne más?
2021. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A covid elleni oltásban, természetesen.

Megnyugtatlak, nem provokálódni akarok, csak egyszerűen érdekel hogy a többség hogy is van ezzel a dologgal kapcsolatban.

Nem kell belelátni rögtön provokációt mindenbe!

2021. júl. 18. 20:03
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván a covid oltásról van szó,"szkeptikus vagyok" védettségi igazolvánnyal(igen átestem rajta, tudtomon kívül).
2021. júl. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Kettes!

[link]

2021. júl. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
5 Senki nem mondta, hogy nem kapod el, csak nem lesz maradandó szövödmény és halsz bele. És az általad linkelt oldal nem a leghitelesebb forrás.
2021. júl. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
igen, a nemzeti híradó a leghitelesebb forrás :D :D
2021. júl. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Én bízok az oltásban. Elfogadom, ha valaki nem akarja beoltatni magát, az az ő dolga. Nekem ez jelenti a biztonságot.
2021. júl. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
6os, nem arról szól a cikk, a 444.hu meg az egyik legismertebb, legnépszerűbb nem kormánypárti híroldal, a hitelesség persze más dolog.
2021. júl. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!