Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az oltásban van valami tudatmó...

Az oltásban van valami tudatmódosító?

Figyelt kérdés

Idős rokonaim oltattak, mert veszélyeztetettek, koruknál fogva.


Legutóbb szóba került, hogy milyen sokan meghaltak arrafelé. Kérdezem, kik?

“Sokan.”

De mégis ki?

“Olyanok akiket te is ismertél.”

Jó, egyet mondjál.

“Nem tudom, de nem voltak öregek, 50-60 köztiek.”


És nem tudtam egy nevet sem kihúzni. Ez mi? Tapasztalt más is ilyet?



2021. júl. 11. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Igen, meg chipet is raktak bele, mindig figyelnek, merre jársz, mit csinálsz, kivel, mikor, meddig 😃
2021. júl. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

A chip hülyeséggel menj a helyi kricsnibe, rfid-ból diplomáztam.

Bírom, mindig azok jönnek a chippel mindkét oldalról, akik még a kityában is összekeverik a gps-trackerrel.

2021. júl. 11. 22:06
 3/14 A kérdező kommentje:
*kutya
2021. júl. 11. 22:07
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az öregeknek már eleve "módosult" a tudatuk. De ha nagyon érdekel, kérdezz rá néhány 50-60 közöttire, akiket ismersz. Pl.: Mi van az öreg Pistával? Olyan rég láttam! Aztán az egyikre majd mondják, hogy meghalt. Meg is van🤷
2021. júl. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 krwkco ***** válasza:
79%

"Az oltásban van valami tudatmódosító?"

Igen. Olyat raknak bele, hogy az emberek azt képzeljék, hogy az ismerőseik meghaltak. De sajnos neveket még nem tudnak mondani az oltottak. Azon még dolgoznak a Pfizernél. A tesztek alatt már eldadognak bizonyos neveket az alanyok, de sajnos a magyar nevekkel még nem boldogulnak. Az csak a következő "mutáns ellen" fejlesztett változatban lesz benne.

2021. júl. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy rég nem lakok ott, abban a községben, de eddig ha láttam a facén, hogy valakivel történt valami, mindig képben voltak. Ha nem is kérdeztem, mindig mesélték, ha valaki közös ismerőssel valami történt.


Azért lep meg ez most, mert ha annyian haltak volna meg, hogy már követni sem lehet, akkor 1-2 esetet kellett volna látnom a facén.

Konkrétan egyet láttam, ami viszont hivatalosan sem korona volt hanem más betegséggel nem ment időben a sürgősségire. (ugye itt arról volt szó, hogy covidban haltak meg sokan)

2021. júl. 11. 22:19
 7/14 krwkco ***** válasza:
73%

"valakivel történt valami, mindig képben voltak. Ha nem is kérdeztem, mindig mesélték, ha valaki közös ismerőssel valami történt."

Ez nem lehet véletlen. Amikor a barátnőmmel mentünk az oltópontra, azt mondta:

- Hallod, hogy csicseregnek a madarak. Gyönyörű napunk van.

És amikor megkaptuk az oltást, felém fordult:

- Olyan szomorú vagyok. COVIDban meghalt az az illető. Az a hogyishívják. Tudod kire gondolok.

És én TUDTAM. De a neve nekem sem jutott eszembe...

2021. júl. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nincs.
2021. júl. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Igen, 10 tőmondatos sablon mantrát programoztak az oltásba, amit mint egy robot összemixelve a mondatokat, ismételget az oltottak azon része akik fogékonyak erre. Pl. "Az oltatlanok szándékosan ebben a helyzetben tartanak minket, ha rajtuk múlik, örökké velünk marad a vírus" "Évtizetek óta mindenki kap kötelező oltást, akkor mi a gond a covid oltással?
2021. júl. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%

Lett puncim, igy duplán élvezek el.


22F

2021. júl. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!