Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, hogy ennyire izzadok?

Normális, hogy ennyire izzadok?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra gondolok, hogy amikor gyalog megyek valahová ebben a kánikulában és bemegyek egy zárt helyiségbe, van olyan, hogy még a karomról is csöpög le a víz. Irtó cikinek találom, pedig semmi szaga sincs, de még nekem is a büdösség jutna eszembe előszőr ha meglátnék valakit ennyire verejtékezni. Nem vagyok kövér, de sok folyadékot iszom. Még télen is vizes néha a hátam amikor kabát van rajtam.

2021. júl. 18. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Majd elmulik. Hormoningadozás,elhizás,stressz ,az oka.szedjél ,b komplexet vitakingeset. Cigit hagyd el és fogyj le vagy sportolj ,méregtelenitsd a szervezeted. De amugy meg nemgáz az izzadás.
2021. júl. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Cukroddal minden rendben?

Párom is borzalmasan izzadt, majd jött az a hülye ötletem, hogy nézzük meg a cukrát. 10,6 volt.

Van a családodban cukorbeteg?

Jó lenne ha mást nem a cukrodat❗ kivizsgálni.

2021. júl. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen melegben lehet normális, de lehet akár hiperhidrózis is. Ennyiből ezt nem tudjuk.
2021. júl. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat a késői válaszért, de köszönöm mindannyiótoknak a hozzászólásokat. Valóban mindhárman írtatok megalapozott tényeket ami valóban kiválthatja a túlzott izzadást.


Első válaszolónál a hormoningadozás tényleg esélyes lehet.


Második válaszoló, a cukorbetegség gyanúját szerencsére kizárhatom, 3 hete voltam vérvételen ahol a cukorszintet is kimutatta vérkép: 5,8 volt. Előző este egy kicsit nassoltam.:)


Harmadik válaszoló: A hiperhidrózis nekem is eszembe jutott, de erre csak szakember tudna pontos választ adni.

2021. júl. 23. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!