Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szememmel meg a fejemmel...

A szememmel meg a fejemmel lehet valami. Segít valaki?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy néhány napja olyan érzésem van mintha szédülnék de nem szédülök csak a fejembe érzem azt az érzést...a szememmel pedig mintha nem látnék jól de ha ránézek valamire nagyon élesen látom...nem tudom tud e valaki segíteni.... melegtől lehet... pániktól lehet mert amúgy pánikolós vagyok meg kicsit hipochonder, és most emiatt pánikolok kicsit...kicsit olyan érzés mint amikor kicsit iszok alkoholt és a látásod mintha...nem tudom mintha csőlátásom lenne és fejben ugyanúgy szédülök de szemmel még nem...kérlek segítsetek...a negatív kommentekre nem vagyok kíváncsi
2021. júl. 19. 18:54
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:
Egyébként hány éves vagy?
2021. júl. 23. 14:01
 32/50 anonim ***** válasza:

33

És te?

2021. júl. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:
Ooh.. én 20
2021. júl. 23. 16:03
 34/50 anonim ***** válasza:
Jaj de kis fiatal vagy :)
2021. júl. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:
Fiatal és már fiatalon kezdem a hülye betegeskedést
2021. júl. 23. 16:35
 36/50 anonim ***** válasza:
Hm tudod mire tudok gondolni az unokaöcsém is 19 éves és iszonyat betegeskedős de non stop tényleg aztán kiderült,hogy a háznak nincs alapja amibe élnek és hát az évek alatt a folytonos penész meg minden sz.r megtette a dolgát asztma,allergia bla bla... azért mondom nehéz így véleményt alkotni 1-2 mondatból hiszen nem ismerjük a körülményeket meg semmit
2021. júl. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:
Nekem az a bajom hogy hipochonder vagyok és mellette pánikolok is...és eddig amikre azt hittem hogy halálos tüdőrák vagy szívroham, kiderült hogy az agyam babrál velem, viszont most valami mást érzek... émelygek egész nap mintha rosszul látnék vagy nem tudom nehezemre esik nézni a szememmel meg mit tudom én mintha a szememből indulna ki ez az egész szédülés meg néha a fejem is fáj...remélem nem komolyabb baj... állandóan olyan érzésem van mintha az ájulás szélén állok de nem ájulok el
2021. júl. 23. 17:09
 38/50 anonim ***** válasza:

Hát majd az orvos megmondja mi ez de így tényleg nehéz hogy emelett hipochonder meg pánikolós is vagy...

Azért így nem lehet egyszerű az életed

2021. júl. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:
Nem voltam én ilyen...az online oktatás tett ilyenné... egész nap egyedül voltam bezárva kb....de remélem kilábalok mindenből
2021. júl. 23. 17:32
 40/50 anonim ***** válasza:
Tényleg? Az online oktatás miatt?
2021. júl. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!