Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szememmel meg a fejemmel...

A szememmel meg a fejemmel lehet valami. Segít valaki?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy néhány napja olyan érzésem van mintha szédülnék de nem szédülök csak a fejembe érzem azt az érzést...a szememmel pedig mintha nem látnék jól de ha ránézek valamire nagyon élesen látom...nem tudom tud e valaki segíteni.... melegtől lehet... pániktól lehet mert amúgy pánikolós vagyok meg kicsit hipochonder, és most emiatt pánikolok kicsit...kicsit olyan érzés mint amikor kicsit iszok alkoholt és a látásod mintha...nem tudom mintha csőlátásom lenne és fejben ugyanúgy szédülök de szemmel még nem...kérlek segítsetek...a negatív kommentekre nem vagyok kíváncsi
2021. júl. 19. 18:54
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
Igen
2021. júl. 24. 02:28
 42/50 anonim ***** válasza:

Szia!

Na hogy vagy?

2021. júl. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:
Haat ugyanúgy...hunyorgok állandóan...nem bírja az erős fényt a szemem, néha émelygek, van hogy olyan érzésem van mintha ki akarna durranni a szemem...fáj is néha, remélem semmi komoly, ezalatt azt értem hogy legfeljebb szemüveg...de én semmi daganatot meg ilyesmit nem akarok
2021. júl. 31. 17:48
 44/50 anonim ***** válasza:

És orvosnál voltál már?

Egyébként nagyon úgy néz ki,hogy ez lesz a problémád!

Szemüveg kell neked az is tudja okozni ezeket a problémákat

Főleg,hogy az online oktatás miatt állandóan a gépnél ültél...simán elképzelhető

2021. júl. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
Nem voltam még orvosnál sajnos még nem jutottam el odáig mert nagyon zsúfolt heteim voltak
2021. aug. 1. 08:15
 46/50 anonim ***** válasza:

Értem.

De mindenképp keríts rá sort

2021. aug. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Na mi újs? Hogy vagy?
2021. aug. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:
Elkezdtem pszichológushoz járni és nagyon sokat segített mert megnyugtatott hogy mi van a pánik miatt és mi bajom van alapból, hát azóta jobban vagyok de a szemem még mindig bizonytalan. Szemésztetre szeptemberre kaptam időpontot. Köszi a kérdést
2021. aug. 6. 12:53
 49/50 anonim ***** válasza:

Na jól van örülök.

Jó sokára kaptál időpontot de kitartás addig is

2021. aug. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 A kérdező kommentje:
És azt meg tudná valaki mondani hogy miért érzek néha nyomást az orromba és a szemem alatt?
2021. aug. 8. 20:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!