Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jó ötlet volt kötelezővé...

Jó ötlet volt kötelezővé tenni a Covid elleni oltást az egészségügyiseknek?

Figyelt kérdés

2021. júl. 20. 17:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
84%

Hát ezzel én se értek egyet.Addig ,hogy lehet kötelezővé tenni,még nincs végleges oltás???

Úgyértem ,hogy kapsz egyet és védve vagy.Most akkor évene egy rakás oltást kapnak az emberek???

2021. júl. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
79%
Igen!Úgy fest a dolog.Már aki megy
2021. júl. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
És senki nem akar ellenkezni?Vagy petíciót írni ,hogy nem akartok oltást?
2021. júl. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted érne valamit a petíció?Nem kötekedésből kérdezem hanem tényleg kíváncsi vagyok a véleményedre
2021. júl. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
83%

Hát még mindég jobb, mint igent mondani valamire amit nem akartok...

Csakjólkell megfogalmazni a peticiót.

Hogy azok is aláírják, akik már oltottak.

Pl ,hogy nem akartok oltást semmilyen formában,ami.a covidhoz tartozik.És ezt minden korházba el kell jutattnotok.

Ezé nem értem az egyéni döntést ebben kérdsben, mert ez gloális probléma.Egy globális probléaánál a népsaás a lényeg.

Ebből egy olyan konfl8ktus lesz, hogy az oltott az oltatlan ellenesz és fordítva.És mindazért mert egyénileg döntetek egy ilyen ügyben és nincs kit hibáztatni ha gondok lesznek.

2021. júl. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
81%

Most az oltott szídja az oltatlant,mert úgy gondolja van vírus.És így szépen lassan, csak idő kell és egy bizonyos rétege után valószínű mindenkit beoltanak.Na most itt jön a bibi.

Ha rossz lesz az ellenszer , azok akik nem akartak oltást de ráerőltették az oltottak, egymásnak ugraak.Úgy h mindenki mutogatni fog a másikra.

2021. júl. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
#14! Igen! Nem azért kell írni, mert attól megváltoztatják a döntést. Addig, amíg minden hülyéségükre fejet hajt mindenki, azt látják, hogy ez jó. Elégedetten dörzsölik a tenyerüket, hogy lám, ez is átment, ezekkel mindent meg lehet tenni. Ez egyrészt elvi kérdés, másrészt jogi. Lehet, hogy most nem jó semmire, de nem tudhatod, hogy később mi lesz. Ha emiatt a döntés miatt felelősségre vonhatók lesznek, akkor felelősségre is fogják őket vonni. Akkor nem mindegy, hogy egyedül áll ott Kiss Béla, hogy én nem akartam oltatni, de azt mondták, hogy kell.(Nem fog egyedül odaállni). Vagy kézzel fogható dokumentációk vannak, amiben tömegeket kényszerítettek. Ez az, amiért meg kéne tenni magatok miatt. De nem csak magatok miatt! Ti vagytok az elsők, de utána jönnek szép sorban a többiek. Ne gondold, hogy itt meg fognak állni! A többi szektor meg aszerint lép, hogy ti az "úttörők" mit léptek! Ha működik az, amit most tesznek (és működik, hisz nem áll ellen senki), akkor anélkül tudnak mindenkit oltásra kényszeríteni, hogy hivatalosan kötelezővé tennék. Amíg "nem kötelező", csak anélkül nem dolgozhatsz az egészségügyben, addig nem vádolhatják őket azzal, hogy kötelezővé tettek egy kísérleti vakcinát. Így szépen végig mehetnek a pedagógusokon, vendéglátósokon stb. Egészen addig, amíg le nem jár a kísérleti szakasz. Utána már simán kötelezővé teszik annak a maradék néhány embernek. Ne legyetek vakok! Ha ti engedtek, mindenki szívni fog, de ha ti most ellenálltok lesz kihez csatlakozni minden további "szektornak".
2021. júl. 24. 14:59
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez egy olyan időszak ,amikor már nem a sajat zsebünket kell nézni, hogy mennyit kaszálhatok rajta.Mert itt mindenki rákúrhat.Itt most jött el egy fontos kérdés.Nemzetként fogtok össze vagy egyénenként húztok szét.

És ez már nem rólatok szól, hanem a gyerekeitekről.

Csak ugye a NEMETMONDÁS nehéz dolog.

Rájöttem ,hogy a fiatalok is azért mondanak igent,mert jólétbe éltek.Mi utazhattunk,bulizhattunk,terefere miegymás.Ezt látták ők is,sőt ezt tanítoták nekik és ők is ezt akarják most.Ők is utazni akarnak meg bulizn.Noná hogy erre kinyílt egy lehetőség egy "dologra".

2021. júl. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
88%

Nem akarok egyébként senkit ilyestgetni.De mikor elindult ez a korona ügy, az elején megjelent egy videó a neten.Egy orosz katonatiszt beszélt az ügyről, hogy az egész népírtásról szól.

Amennyire az ilyen videóknak lehet hinni,legyintettem.De állitólag a fickót masnap kinyírták és a videó is szőrén szálán eltünt.Kerestem minden hol a neten, de nem találtam.

2021. júl. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

19-es orosz orvosok is haltak meg balesetben akik részt vettek a vakcina dologban,akkor?

Nem tudjuk meg soha

2021. júl. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!