Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Herefájdalom néha! Izomláz?

Herefájdalom néha! Izomláz?

Figyelt kérdés
Nem mindig de ha hozzáérek a herémhez picit megfájdul.nem mindíg csak néha és mintha a hasamba nyilallna.Nem elviselhetetlen fájdalom de azért kicsit kellemetlen. Volt már valakinek ilyen? Izomláztól lehet? Hosszabb bicikliút óta van ez ha jól emlékszem. Elváltozás nincs rajta megtapintgattam.Mi lehet?

2021. júl. 20. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy hererák szűrést zuhanyzás közben ajánlott végezni
2021. júl. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Zuhanyzás után tapintgattam végig amikor "el ernyedt" a herezacskó és nem éreztem semmi szokatlant ugyan olyan mint eddig
2021. júl. 20. 19:13
 3/3 anonim ***** válasza:

A biciklizés meddoseget okozhat hosszútávon de persze nem mindenkinek ez általános

Ha szeretnél meg gyereket vagy legalább egészséges lenni menj el vizsgálatra mert nem kell megvárni kitapintható dolgokat hanem jobb megelőzni .

2021. júl. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!