Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen egy pszichiateri...

Milyen egy pszichiateri vizsgalat?

Figyelt kérdés
Most megyek eloszor :(

2021. júl. 22. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%

Miért mész? Egyébként semmi különös, beszélgetni fogtok, nagyon kedves orvosod lesz, nem kell elmondanod, ha valamit nem akarsz.

Le fogja írni, kérdezgetni fog, de tényleg nincs benne semmi ijesztő. Hány éves vagy, miért mész?

2021. júl. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Mindent őszintén mondjál el a tünetekről és a félelmeidről. Csak akkor tudnak segíteni.
2021. júl. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Dehogynem kell elmondani mindent! Különben totálisan értelmetlen. Nyilván csak a te panaszaidból tud kiindulni, legfeljebb pontosító kérdéseket tesz fel.
2021. júl. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem úgy értettem, hogy ne mondjon el mindent! Szerintem ha nincs meg a bizalom, ha valamit szégyell, akkor azt kár erőltetni... Ne haragudjatok, ha butaságot mondtam, de én orvosként dolgozam, és nap, mint látom, hogy a pácienseim szenvednek, mert ki akarnak valamit, amit nem tudnak. Nem kell erőltetni. Türelmesnek kell lenni magunkkal, az fog jó eredményt hozni.
2021. júl. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Te orvosként dolgozol ... ))) Hát, te azt hiszed, hogy a képernyő mindent elbír, pedig bizony még 4 sorból is lejön az író ember intelligenciája. Én ugyanis bölcsészként dolgozom. Aki ezt írta, az nemhogy nem orvos, de semmilyen diplomája nincs.
2021. júl. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pontosan mi a problémád? Bölcsészként pedig miért kötsz belém, ha szabad kérdeznem? Egyébként, két diplomám van, de semmi baj :)).
2021. júl. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
A problémám az, hogy orvosnak hazudod magad. Az orvosok stílusa intelligens. A tied egyszerű. (És akkor finom kifejezést használtam, nem azt, amire gondolok.)
2021. júl. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

Elmondtam a véleményemet, tisztán, érthetően.

Az orvosok stílusa intelligens, az enyém egyszerű? Azért egyszerű, hogy értsék, amit mondani akarok, ne legyek nagyképű, vagy fellengzős. Ez intelligencia kérdése, nem az, hogy orvos-e valaki, és mégegyszer: orvos vagyok, pszichiáterként dolgozom.

Azt gondolom, hogy neked semmi keresnivalód bölcsészként, az intelligenciahányadosod nincs a fellegekben, finoman szólva.

2021. júl. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az intelligens stílusnak köze nincs az érthetőséghez! Sőt: minél intelligensebb valaki, annál érthetőbben fogalmaz, szakmailag színvonalasan. Köze nincs a fellengősséghez! Már csak azért is kizárt, hogy maga pszichiáter legyen, mert alapszabály a szakmában, hogy a másikat nem minősítjük. Továbbá alapszabály az orvoslásban, hogy az orvos csak akkor tud hasznosan és biztonságosan segíteni, ha a betegtől megkapja az összes szükséges információt.
2021. júl. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jav.:Mármint az érthetetlenséghez.
2021. júl. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!