Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Részleges bokaszalag szakadás...

Részleges bokaszalag szakadás után érdemes testnevelésből felmentést intézni? Vagy ilyenkor mit kéne tennem, mi a helyes?

Figyelt kérdés

Remélem nem kérdezem rossz helyen. Nem tudom, hogy ez mennyire hülye ok rá, nem értek hozzá, ezért szeretnék tanácsot kérni, hogy ez mennyire helyes?

Egy hétig volt gipszben a lábam, utána hónapokig rögzítő, viszont a gipsz levétele után még hetekig nem tudtam ráállni és csúnya volt.

Most is látszik a "nyoma" és nagyon érzékeny azon a területen a lábam, pedig már eltelt vagy egy év.

A sérülés egyébként tesi órán esett meg és ez miatt sajnos nem tudtam bejárni egyetemre.

Ezért is érdekel, hogy mennyire jogos ilyenkor felmentéssel foglalkozni, ugyanis itt olvasgatom a kérdéseket és többen írják, hogy újra elszakadt nekik, amikor sportoltak, stb. És nem szeretnék ezért megint évet veszíteni egyetemtől.

Mit tanácsoltok?


(Két orvosnál voltam, mindegyik azt mondta, hogy ez még bizony sokáig fájhat, lehet érzékeny vagy dagadhat be, de ezt így tudtam, mert tapasztaltam.)


Egyébként a helyén kicsit olyan, mintha alvadt vér lenne, sötétebb a bőr, nagyon elüt a lábam természetes színétől.



2021. júl. 22. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kérdést mindenképpen megér az egyetemen, hogy lehet-e felmentést kérni.
2021. júl. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Inkább az orvost kellene megkérdezni, hogy lehet-e sportolni ezzel, mert alapból nem biztos, hogy eszükbe jut megkérdezni, sportol-e a páciens.

A lila foltot kend fekete nadálytővel, ha sokáig nem múlik, krémben lehet kapni gyógyszertárban.

2021. júl. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Alap, hogy kellett volna adniuk felmentést. Ha nem adnak, kérd!
2021. júl. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!