Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Időnként vízundorom van. Mi...

Időnként vízundorom van. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Gyakran előfordul, hogy alig birom meginni a sima csapvizet, mert émelygés, hányinger fog el tőle. Pedig se szaga, se íze. Más is tapasztalt ilyet? Csak a viztöl van. Más folyadéktol nem.
2021. júl. 23. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak az otthoni csapvíztől? Azért kérdezem, mert nekem pl csak egy kerülettel laknak odébb a szüleim, mint én, 2 km a távolság, de tök másmilyen a csapvíz ott, mint nálam. A színe, a szaga, az íze is jelentősen eltér. Lehet, hogy máshol nem lenne bajod vele/tőle.
2021. júl. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Magyarországon nagyon rossz ízű a csapvíz, a palackolt víz is. Ennyire rossz ízű vizet még sosem ittam, nem csodálom H nem tudod lenyelni
2021. júl. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mindenhol tapasztaltam már ezt, nem helyfüggő, inkább mintha tőlem függne. Néha gond nélkül megiszom, máskor meg az a fura émelygés, ha csak rágondolok. Van, hogy mikor vizet iszom, nem csak az émelygés fog el, de olyan érzés is, hogy kicsit megfájdul tőle a fejem. Terhesen voltak pont ilyen jellegű undoraim, csak akkor nem a viztől.

Amugy ásványviztöl ugyan ez.

Izesitve nincs tőle bajom.

2021. júl. 23. 22:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki olyan orszagokban, ahonnan az Alpokbol jön a víz. Úristen, de finom. Itthon én sem tudom meginni a csapvizet. Ott literszam.
2021. júl. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Emlékszem, régen hordtuk az útszéli kútról is a vizet, kannákban. Nyáron olyan jó hideg volt és jó ízű. Na, attól sosem volt bajom, aztán kitalálták, hogy azok arzénes vizek. Fenéket. Bár lehet, hogy attól volt finom. Azota sincs kutya bajunk se, pedig 30 évig ittuk.
2021. júl. 24. 16:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!