Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyors anyagcsere mellé milyen...

Gyors anyagcsere mellé milyen sport javasolt?

Figyelt kérdés
29 éves, 177 cm magas, 46 kg-os nő mit sportoljon, hogy mozogjon is, de ne annyit, hogy a nehezen felszedett kilók lemenjenek?

2021. júl. 25. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
sakk
2021. júl. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Először is vizsgáltasd ki magad, mert ilyen vékonyságnál simán lehet valami pajzsmirigy vagy emésztőrendszeri problémád. Hacsak nem arról van szó, hogy keveset eszel. Aztán neki lehet állni testépítésnek konditeremben. Érdemes személyi edzővel kezdeni. És sokat kell enni! Napi 5x, magas fehérjetartalmú étrendet kövess.
2021. júl. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon vékony voltam, de a sportnak köszönhetően nagyobb lett az étvágyam is. Rendszeresen edzek otthon és konditeremben, figyelek az étrendemre.

Szerintem 2000 kcal-t próbálj bevinni, de nekem ami sokat segített, hogy edzés előtt és után is szénhidrát-és fehérjedús étkezés kell!

Amúgy bármit sportolhatsz, de a lényeg, hogy egyél, tudom, nagyon soknak hangzik, de napi 5* kis adagokat.:)

2021. júl. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!