Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha fogkő szedés után megyek...

Ha fogkő szedés után megyek vérvételre lehet valami eltérés? Vagy ha bármi mást csinálnak esetleg?

Figyelt kérdés
Pajzsmirigy értékeket kell nézetni. TSH, Anti TPO meg mit tudom én még mi levan írva egy lapon. Csak előtte való délután megyek pont fogkő szedésre. Lehet full hülyeség amit kérdezek, de inkább aggódok mint hogy rossz értéket kapjak. Tehát lehet olyan hogy gyulladás lesz a kezelés által a szervezetembe és rossz értékeket fog kiadni?

2021. júl. 26. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Full hülyeség amit kérdezel. És finom voltam és kedves.
2021. júl. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Én nem vagyok egészségügyi szakember (de még csak dolgozó sem, tehát nővér se, beteghordó sem, de még csak kórházi takarító sem), semmi, de azért a full hülye minősítő jelzőt nem aggattam volna rád és abban sem lennék 100% biztos, hogy hülyeség, amit kérdezel. A fogkő leszedéskor nyilván használ valami vegyszert, bármit, ami - mivel a nyáladdal óhatatlanul érintkezik, belekerül a szervezetedbe. (Nem olyasvalamiről van szó, mintha teszem azt kapnál egy 24 órás vérnyomásmérőt, ami kívül van... Ez belül van, és rögtön érintkezik a nyáladdal, amit lenyelve lejut a gyomrodba és gyomorsav lesz belőle... Szóval szerintem minden mindennel összefügg. Én szakorvost kérdeznék. Leginkább megkérdezném a fogászomat is meg azt is, aki előírta a vérképet, a labort.
2021. júl. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nyugodtan mehetsz.
2021. júl. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Fogkőleszedés közben nem tesz rá semmit, a gyulladt fogíny mondjuk kisebb mértékben megsérülhet, vérezhet. De ez a pajzsmirigyértékeket nem kéne befolyásolja. Ha nagyon érzékenyek a fogaid a gyulladástól, akkor fájhat is, az stressz, ez már beleszólna icipicit a pajzsmirigyértékbe, de csak akkor, ha közvetlen utána mennél a laborba.


Utána polírozza valamivel, de azt kiöblíted, minimális mennyiségben jut be a szervezetedbe. Nem fog befolyásolni semmit.


Ettől még nem hülyeség rákérdezni a dologra a fogorvosnál, elővigyázatosságból.

2021. júl. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az első hozzászóló rendkívül rosszindulatú ember :(

Meg fogom kérdezni az orvost, csak nagyon régóta tervezem ezt a pajzsmirigyhez szükséges vérvételt.

Sajnos az oltás közbeszólt, az első után olyan kutyául voltam hogy meg sem kaphattam időben a másodikat. Szóval már nagyon régóta húzódik a pajzsmirigy kérdés.

Igen minden mindennel összefügg, féltem is a Sputnik mennyire bolondítja meg a szervezetet.

2021. júl. 26. 17:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként alapból nem vagyok rosszindulatú de te magad írtad le a full hülyeséget mert érezted hogy full hülyeség amit kérdezel. Egyszerűen nem is értem hogy tudsz ezen ennyit agyalni. Ha van valami olyan dolog ami befolyásolja azt biztos elmondták már eddig is nem? Vagy olvashattad a neten. De nem is értem hogy ez hogy jut eszedbe. Nekem is néztek pajzsmirigyet és ha valami érték rossz lesz, annak szerintem sokkal komolyabb oka lesz mint az hogy előtte nap leszedetted a fogkövedet. Hidd el ha rossz érték lesz akkor irány a szakorvos de hogy nem a leszedett fogkőtől lesz az is biztos. Úgyhogy szedd össze magad és ne parázz feleslegesen ilyen hülyeségeken, mert csak magadnak ártasz.
2021. júl. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6: Mindent nem mondanak el, mert akkor az orvos minden egyes betegnek egy fél lexikont kellene, hogy elmondjon, (mivel az orvostudományban mindennek van egy oka és egy okozata, minden mindennel összefügg, egyetlen összefüggésből jön - alsó hangon - 10 másik), miközben kinn - jó esetben sorszámot húzva, rosszabb esetben random érkezési sorrendet szimplán tiszteletben tartva - áll 20 beteg, s közben 30x csörög a telefon a dokinak, hogy ide fusson, oda menjen.


Mindent nem lehet elmondani, ez ki van zárva, nincs rá idő!Max. a gyógyszerésznek kellene legyen ideje erre a gyógyszertárakban...

2021. júl. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7

Ez igaz de ha valami nagyon befolyásolja akkor azért szólnak vagy elolvasod a neten.

2021. júl. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!