Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivan ha megbukok a drogteszten?

Mivan ha megbukok a drogteszten?

Figyelt kérdés

Fél éve megfogtak a rendőrök, októberben drogtesztre számíthatok ismét.(akkor ér véget az elterelő)

Az lenne a kérdésem, mivan ha megint megbukok, illetve meddig mutathatók ki a kulönböző anyagok rendőrségi deogteszten?



2021. júl. 27. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
galyarabsag haver! kenyszermunka a gulagon :)
2021. júl. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Mivel nem sikerült az elterelés, megkezdődik a vádemelés és a végén elítélnek. Ha már egyszer elkaptak és megúszhatod a börtönt az elterelésért cserébe, nagyon hülyének kell lenni ahhoz, hogy ismét drogozz és a kiskapukat keresd, vajon hogy nem buksz majd le. Aki a saját hibájából sem képes tanulni, megérdemli a jogerős ítéletet.
2021. júl. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Park-őr leszel a méhlegelőkön ... lábadon egy nagy vasgolyóval :D
2021. júl. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem a kiskapukat keresem, csak érdekel, ugyanis semmiről nincs semmilyen tájékoztatás.

Volt valaki már hasonló cipőben?

2021. júl. 27. 23:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Először is szögezzük le hogy az elterelésen a részvétel (rendszeres megjelenés) a fontos. A végén valóban kiállítanak egy papírt, de nem kell annak ráírva lennie hogy x ideje absztinens vagy.


A pártfogónak már viszont jobb ha azt mondod hogy mondjuk 1 hónapja tiszta vagy :)


A lényeg egyébként hogy füvet a legkönnyebb kimutatni - vizeletből 2 hétig. De a vizeletadást megtagadhatod - viszont akkor vért vesznek (de lehet azzal jobban jársz - mert vérből kb 3 nap csak a kimutathatósága).

Más drogok jellemzően csak pár napig kimutathatóak a jelenleg vizsgált tesztekkel.

Szóval lényeg hogy ha tutira akarsz menni akkor 2 hétig ne csinálj semmit.


Egyébként megnyugtatlak. Az elterelés végén nem lesz újabb teszt (ha csak nincs új ügyed). Ezt csak úgy be szokják mondani (főleg a pártfogók) hogy akár lehet is. De pl én több elterelést is végigcsináltam - és sosem volt. Csak ijesztgetnek :D


Ami viszont fontos hogy amíg folyamatban van az elterelés, addig többször igazoltathatnak stb - mert a rendőrök látják (ha lekérdeznek) hogy épp benne vagy. Szóval jobb oda figyelni mindenre.


A másik hogy írd fel a dátumot amikor kiadták az 1. papírt hogy elkezded - mert onnantól számítva 2 évig nem kezdhetsz újat. Ezt pedig jobb számon tartani..

2021. júl. 28. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

js és 2-es totál hülyeségeket ír 😃

nem a börtönt úsztad meg az elterelésért cserébe - hanem az egész ügyet ejtik ha a végén vissza viszed a papírt

ha mondjuk nem csinálod végig - vagy újra elkapnak akkor egyszerűen tovább megy az ügy a bíróságra - ahol döntenek valahogy (ha nem volt más ügyed x idő felfüggesztettel...)

2021. júl. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kielégítő és terjedelmes választ, nagyon hasznos volt!

Pártfogóm nincsen, csak 2 hetente hívnom kell az elterelést kb 3 percre.

Neked lett a több ügyből valami?

2021. júl. 29. 00:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem megszűnt minden ügyem. De volt olyan hogy nem mentem be, és megszakadt az elterelés. Viszont még volt időm újra kezdeni, és sikerült befejezni.

Az is vicces volt mikor bebogyózva, szép nagy szemekkel bementem a beszélgetésre az addiktológiára. Azt mondták hogy inkább beírják hogy ott voltam, csak menjek haza 😃

2021. júl. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!