Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor moshatok már úgy hajat,...

Mikor moshatok már úgy hajat, hogy nincs bekötözve a homlokomon a seb nehogy víz érje?

Figyelt kérdés

Szeptember 29-én volt egy kis sebészeti műtétem. A homlokomról távolítottak el egy "csomót". Aztán okt. 6-án a doki kiszedte a varratot és mondta, hogy szépen gyógyul. Akkor már hétvégén szerettem volna hajat mosni, de mondta a doki, hogy vasárnap este nagyon-nagyon óvatosan lehet, de se víz, se sampon ne érje a sebet. Még be volt kötözve, vagyis sebészeti ragtapasszal leragasztva, erre még raktam celluxot, hogy ne tudjon a sebhez eljutni a víz. Majd így mostam hajat végül varratszedésre rá egy héttel. De jó volna már végre lassan normálisan is hajat mosni, mert az úgy valahogy nem volt az igazi, csak amolyan megteszi egynek.

Mikor moshatok úgy hajat, hogy kötés nélkül, amikor már nem okoz semmi gondot, hogy a sampon, vagy a víz odakerül? Egyenlőre még vastag var van a vágás helyén.

Köszi a segítséget! A doki ugyanis nem mondta, kérdezni meg elfelejtettem. Csak ezért az egy kérdésért pedig nincs kedvem megint fél napot hiányozni munkából.


2011. okt. 16. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor moshatsz, ha már száraz a varr. Ha még nedvedzik,akkor ne.
2011. okt. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Varratszedés után először arra rá két nappal kötöttem át, akkor már száraz volt. Ez volt szombaton, és még vasárnapra is azt mondta a doki, hogy ... (lásd feljebb).
2011. okt. 16. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!