Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi az a táppénz?

Mi az a táppénz?

Figyelt kérdés
Tanuló vagyok, nincs munkám mégis a háziorvosom elküldött táppénzre. Ebből lehet később valami bajom? Valamint mi is az a táppénz pontosan?

2021. júl. 29. 08:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A táppénz betegszabadság, ami alatt nem a teljes fizetésed, de egy részét megkapod. Ha csak tanulsz, ez neked nem releváns egyáltalán szerintem. De miért nem kérdeztél rá akkor és ott?
2021. júl. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez egy komplikált nap volt, mikor utoljára dokinál voltam. Röviden már túl akartam lenni a napon, hazamenni és kipihenni magam. Elvoltam küldve aznap röntgenre, a reumatológiára meg allergiateszt is volt csinálva. Aztán mikor lementem hogy akkor kérem az igazolást akkor azt mondta az asszisztens hogy hétfőn ha már jobban vagyok akkor menjek az igazolásért, addig meg táppénzre küldenek. Én meg mivel nem tudtam mi az a táppénz ezért inkább nem szóltam semmit.
2021. júl. 29. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!