Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a meglévő hajam nő,akkor...

Ha a meglévő hajam nő,akkor az azt jelenti,hogy a kihullott vissza tud nőni?

Figyelt kérdés

Merthogy még élnek a tüszők csak nem termelnek elég hajat ha jól gondolom? A múltkor vágva volt belőle és visszanövekedett


Az a sztori,hogy volt alapból valami ekcémás betegség a fejbőrön,viszketett,korpásodás és zsírosodás is,de a bőrgyógyász csak egy gyógyszert adott ami elmulasztotta a viszketést,viszont maga a baj nem volt kezelve,erre még rájött egy fogászati góc is és onnan elkezdett hullani és csúnyán megritkult. 2 hónap elment arra,hogy megtaláljam a megfelelő helyet és a jónak tűnő kezelést. Aztán fél éve benne vagyok egy kúrában,2 hónapja helyrejött a fejbőr,tiszta a terep,viszont annyira változást nem észleltem,max 1-2 kis területen sűrűbb mint fél éve,de összességében lehangoló még..Vannak helyek ahol annyira ritka hogy nem lehet eltakarni sem. 3 helyen is voltam amúgy és mindegyik azt mondta a mikrokamerás vizsgálat után,hogy visszafordítható,élnek a tüszők,a hagymák,de sok idő eltelt és több javulásra számítottam, ezért aggaszt..Lehet hogy van terület ahol vissza nő,de van ahol nem. Attól félek hogy fejre is állhatok,már nem kapom vissza a rendes hajmennyiségem és csak a beültetés lesz a megoldás :(


2021. júl. 30. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos nem biztos, hogy vissza tud nőni a kihullott, de van rá esély. Attól függ, hogy pontosan mi volt a probléma és hogyan sikerült kezelni. Keress fel egy másik bőrgyógyászati rendelést, esetleg kifejezetten hasonló problémákra szakosodott orvost és ne a fordrászati mikrokamerás vizsgálatokra hagyatkozz!


Addig pedig ha férfi vagy (vagy extremitásoktól nem megijedő nő :) ), akkor vágasd minél rövidebbre!

2021. júl. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem fodrászati hanem hajgyógyászati. És a leghitelesebbhez mentem


Sztem ha visszatudott volna akkor már ennyi idő után látszana,legalább vékony hajszálak de az sem.. Pedig egy csomót olvastam erről és azt írják hogy végleges hajhullást 2 dolog okoz,a hegesedés és a tipikus öröklött

2021. júl. 30. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!