Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha adott két darab 7-8éve...

Ha adott két darab 7-8éve meglevő szemölcs ami egyre nő, biztonságos a mód amit lejjebb találtok?

Figyelt kérdés

[link] < ez lenne az. Valaki próbálta már? Mennyire biztonságos és hatékony?

Róluk lenne szó. Meg próbáljam egy kisebbel?

[link]

Borotválkozás közbe zavar. Már többször belevágtam. És utóbbi 1-2évben egyre nagyobb. Megpróbálnám házilag ha lehetséges, ha nem akkor irány a doki.

Válaszokat köszönöm előre



2014. máj. 13. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél verrumal-t és azzal ecseteld, bár nekem a képen nem tűnik szemölcsnek!
2014. máj. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amúgy én se tudom mi. Lehetséges, hogy anyajegy. Régebben világosabb volt és egyre kigömbölyödött mind a kettő. Karomon vannak sima anyajegyek azokon esetleg megpróbálnám a kezelést.
2014. máj. 13. 11:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Anyajegyet nehogy megkezelj!!! Inkább menj el bőrgyógyászhoz, Ő megmondja,hogy mi ez, mivel lehet eltűntetni, ha anyajegy azt is le tudják venni! Férjemnek vettek le anyajegyet az arcáról,mert zavarta borotválkozás közben és volt,hogy belevágott(amit ugye tudunk,hogy nem jó az anyajegynek)
2014. máj. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Velem is ugyan ez a helyzet meg kis esztétikazavar. Igaz 17éves vagyok de nő a szakállam és amikor arra járok még ha vigyázok akkor is belevágok néha. És kedves utolsó válaszoló megtudnád mondani, hogy kb mennyibe került összesen a szövettannal együtt? Lézeres vagy műtéti beavatkozás?
2014. máj. 13. 12:24
 5/5 anonim ***** válasza:
ez pigmentes a fotó alapján, ami nem szemölcs
2014. máj. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!