Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véradás után hogy éreztétek...

Véradás után hogy éreztétek magatokat?

Figyelt kérdés

Közvetlenül utána, illetve másnap?

Első véradásra készülök menni, és lélekben szeretnék felkészülni.

Köszi!



2021. júl. 31. 13:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Kb 90kg-os férfi vagyok (szóval nem az 50 kilós határról van szó, aki épphogy adhat vért), de azért érdekelne, hogy mennyire érezték meg mások azt a majdnem -500 (450) ml vért.
2021. júl. 31. 13:17
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 70 kilós nő vagyok, évi 3-4 alkalommal adok vért.

Nem érzem meg semennyire. Sőt, jobban vagyok utána, könnyebbnek, energikusabbnak érzem magam. Jó kedvem van, fel vagyok dobva.

Annyi, hogy éhes szoktam utána lenni, hazaérve az első dolgom egy alapos étkezés.

2021. júl. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Én aznap álmos, fáradt vagyok, le is szoktam feküdni aludni. Másnap semmi extra. Kb 2-3 nap múlva meg teljesen fel vagyok frissülve.
2021. júl. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanúgy, mint előtte. Meg se lehet érezni. Ez meg se kottyan a szervezetnek. Sőt, én is inkább jókedvűen és feldobva a jócselekedettől. Jól teszed, hogy elmész!
2021. júl. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2021. júl. 31. 14:05
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 59 kilós nő vagyok, én sem szoktam megérezni :)
2021. júl. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sportosan átlagosnak mondható testalkatú férfiként 111-szer adtam vért, de az első, valamint az azt kövező véradások során is mindig teljesen jól, sőt kissé felhangoltan jól éreztem magam.
2021. okt. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
60 kilós nőként, nem szoktam rosszul érezni magam:) aznap igyekszem utána pihenni már csak de másnapra már jo:) vigyél valami csokit, szoktak adni is, és azt utána megtudod enni
2022. jún. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!