Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tti hogyan tudtok a munkahelye...

Tti hogyan tudtok a munkahelyen kakilni?

Figyelt kérdés
Néhányszor voltam, nem igazán volt kényelmes, itthon újra kellett menni, mert nem tudtam rendesen befejezni. Ugye a vécére leülni nem volna szerencsés, ez a legfőbb gond. Van erre valami megoldás? Hogyan lehetne mégis ülhetővé tenni? Rakjam tele az egészet budipapírral, és akkor jó lesz?

2021. aug. 1. 14:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nálunk takarítanak, le lehet ülni. Ha parázol tartsál magadnál ilyet:


[link]

2021. aug. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Simán ráülök. Takarítanak rendszeresen.
2021. aug. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Senior Séf ***** válasza:
Csak ráültem, s azt mondtam; most pedig szarok dolgozni.
2021. aug. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszoat!

Persze, hogy takarítanak, de naponta párszor csak. Közben többen is használhatják a vécét egymás után. Így ha 1 órával előtte más ült rajta, utána ráülök én, az nem a legjobb, nem?


A papír ülőke nem is rossz ötlet, még nem hallottam róla, és olcsó is, 300-at simán megér 10 darba

2021. aug. 1. 16:21
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is papír WC ülőkét használok és előtte lefertőtlenítem az ülőkét WC fertőtlenítő kendővel, direkt erre a célra van. Rossmanban kapható az is. Nekem ez bevált. Plusz dobok papírt a WC-be, a felfröccsenés megelőzésére. A nedves WC papír is jó szolgálatot tesz, mivel nincs lehetőség tusolni.
2021. aug. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
3%
Naponta párszor takarítanak "csak"?! Mégis mi bajod lehet egy ülőkétől? Ha megfogsz egy ajtókilincset, pénzt, akármit tudod mennyien megfogták azt és mi mindent fogdostak előtte? Mégse mászkálsz gumikesztyűben.
2021. aug. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Metionin ***** válasza:
100%
8 év koli után teljes lelki nyugalommal.
2021. aug. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%
#4: Akkor ha hozzád megy valaki, és elmegy WC-re, azonnal fertőtlenítesz utána?
2021. aug. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem kell parázni ettől. Nem tudom kérdező, hogy nő vagy férfi vagy, de én nőként is simán elmegyek, nem zavartatom magam.
2021. aug. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
6. A vécé mégis csak vécé és nem ajtókilincs. És ami belekerül a vécébe, az mégsem egy kéz, amivel más a kilincset kinyitja, még ha az ülőkére nem is kerül belőle. A pénz után pedig mihelyt tudok, fertőtlenítek, ez mindig így volt. De nem értem, miért kell elterelni a témát. Bizonyítsd be inkább tudományosan, hogy miért nem baj, ha többen használják egymás után a vécéülőkét!
2021. aug. 1. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!