Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha munkahelye...

Mit lehet tenni, ha munkahelyen szinte napi rendszerességgel van hasfájás, majd laza(bb) széklet?

Figyelt kérdés

Először azt gondoltam, hogy energiaitaltól. Csökkentettem az adagot. Aztán energiaitalt se nagyon iszok. Rendszerint a főétel után következik valamikor a nagywczhetnék.

Otthon ilyen nincs. Jó nyilván kell menni nagywcre, de nem szokott fájni a hasam.

Ma se energiaital, se kávé, mégis elkezdett fájni a hasam és többször kellett menni wcre.a végén már hasmenés volt.

Orvoshoz nem tudok menni és félő, az állandó wcre rohangálásomat nem fogják joszemmel nézni. Vagy el se lehet menni normálisan wcre, mert azért megszólás várható.

Ma xixo teát kezdtem el inni déltől. És nem egyszerre ittam meg.

És otthon akár többnapos főtt tojást, babot, stb is ehetek, nincs gond.


2021. máj. 26. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Abban lehet edesitoszer? Az meghajthat. Vagy ,ha ott veszed az etelt, lehet van vlm intoleranciad es az jott ki.
2021. máj. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi a faxért eszel/iszol ilyen szarokat?

Vigyél otthonról olyat, amivel biztosan nincs gondod.

Egyébként étel allergia/intolerancia bármikor kialakulhat.

2021. máj. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!