Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 55bpm körüli nyugalmi, ill...

55bpm körüli nyugalmi, ill 39bpm alvás közbeni pulzust okozhat ezeknek a gyógyszereknek a kombinációja : rexetin 20mg , physiotens 0.4mg 2×1 , xanax 0.5mg 3×1 és emozul 20mg 2×1 ?

Figyelt kérdés

3 hónap alatt 5 kardiológusnál voltam , volt aki az egyik , volt aki a másik gyógyszert tartotta felelősnek , volt aki szerint egyik sem igazán felelős érte , a közös az volt hogy nincs baj , tüneteim nincsenek , pacemaker nem kell ,

Diagnózis Sinus Bradycardia

De képtelen vagyok megnyugodni , már csak a rexetint 5mg és a xanaxot szedem 0.5mg-re csökkentve.

35 ffi nincs sport multam



2021. aug. 2. 01:42
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Konzultálj a háziorvosoddal.

A xanax nagyon durva orvosság. Hosszútávon nem szabad szedni, májkárosító.

2021. aug. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már vele is konzultáltam , és most már 1/3-ad át szedem 1 hónapja annak amit 15 évig , csak szorongok nagyon.
2021. aug. 2. 02:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Rokonom a nagyon lassú pulzustól kapott állítólag agykárosodást.

Azért ne mondja már senki, hogy a 39es pulzus normális....


Szerintem ezeket a gyógyszereket el kellene hagynod. Mielőtt valami komoly bajod lesz.

2021. aug. 2. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hány éves a rokonod?
2021. aug. 2. 02:51
 5/6 anonim ***** válasza:
60 feletti, de azóta meghalt sajnos.
2021. aug. 2. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagy, kérdező? Mi történt azóta?
2021. okt. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!