Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha itthon találok gyógyszereke...

Ha itthon találok gyógyszereket és mindből össze-vissza ennék többet, mi történne? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval gondolom másoknak is vannak otthon gyógyszerei, mikor mire kell ugye az embernek.Tehát ha mondjuk van mondjuk kb 20 féle akármilyen gyógyszer és mondjuk mindegyikből egyet, vagy akár többet egymás után megnnék lefekvés előtt, akkor mennyi lenne arra az esély, hogy felkelek reggel?Vagy ha még inna rá az ember valami alkoholt, akkor kiütne végleg??!

2014. szept. 17. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Akkor kapnal egy ingyen utazast-a toxikologiara.
2014. szept. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ milyen gyógyszerek mert amiket nem receptre adnak azoknál kevesebb az esély hogy nagy bajt okoz. Persze vannak olyanok amik kiütnek ha iszol rá, egy egyszerű fájdalomcsillapítónál is, de a túlélési esély elég magas, csak figyelni kell.


Nekem volt egy időszakom amikor reggel meg este egyszerre 5 féle gyógyszert kellett beszednem és mivel voltak mellékhatásai amik kábultságot okoztak 1-2 órán keresztül amit eleinte figyeltek is, ennek következtében nem vezethettem autót ameddig ezek e nem múltak, dolgozni nem dolgozhattam és innom kellett a 2 óra alatt vagy 1 liter vizet eloszlatva hogy ne legyen nagyobb baj. Persze egy idő után megszoktam így az utolsó időkben már szinte észre se vettem hogy kábább vagyok a kelleténél, de az tény hogy jól belassultam tőle.

2014. szept. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Receptes gyógyszereket is értettem a kérdésem alatt..igaz , nem írtam.És mi van ha ilyen gyógyszereket, egy kevés alkoholt,valami tisztítószert éhgyomorra lefekvés előtt eszem,iszom?
2014. szept. 17. 20:15
 4/6 Különlegescsajszi ***** válasza:
.. :D Miért,tán öngyilkosságra készülsz ? Ne tedd !!
2014. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jajj dehogy :D csak válaszoljatok légyszi :3
2014. szept. 17. 20:39
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Honnan a fenéből tudjuk? Nem mindegy, hogy Algopyrint, vagy vérhígítót veszel be.
2014. szept. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!