Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már iylen zsibbadásotok?

Volt már iylen zsibbadásotok?

Figyelt kérdés
Éjszaka nagyon nehezen aludtam el, kb. 4 óra felé. 7:45 körül ébresztett a teló, és amikor felébredtem azt vettem észre, hogy a bal lábfejem nem mozgott, mert nagyon be volt zsibbadva. Tökre bepánikoltam, de amikor gyorsan felkeltem, és elkezdtem járkálni, meg ránehezedtem, akkor kiállt belőle, azóta nem is volt semmi hasonló, még csak nem is zsibbadt kicsit sem.
2010. aug. 28. 20:41
 1/6 A kérdező kommentje:
ez nem normális?
2010. aug. 28. 20:41
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ugy voltal fordulva es elalott a verkeringes a labadban es az okozta!
2010. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szia, azt nem tudom, hogy normális-e, de valószínűsítem h nem egészséges ha az ember úgy elfekszi a végtagját, hogy abban alig kering vér...de nekem sokszor elszokott sajnos a kezem zsibbadni úgy, h éjjelek éjjelén felkelek rá, és húzom magam után.....
2010. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Soha nem szokott zsibbadni semmim. Nem nagyon értem. És ha a telefon nem csörög, fel sem ébredekxD
2010. aug. 28. 20:53
 5/6 anonim ***** válasza:

én a kezemmel voltam így valamelyik nap hogy nembírtam mozgatni az ujjaimat.nem éreztem semmit.félperc múlva már bírtam de ekkor iszonyatosan elzsibbadt. xDD

aztán elmúlt és azóta semmi bajom.máskor próbálj meg úgy helyezkedni,hogy ne állítsd el a vérkeringést egyik végtagodban sem.

2010. aug. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, csak a karommal, eddig kétszer. Elsőre megijedtem, a második már vicces volt, hogy olyan, mint egy rongybaba. Szerintem csak akkor kell ezzel orvoshoz menni, ha rendszeresen előfordul, mondjuk havonta több mint egyszer.
2010. aug. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!