Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 leszek májusba és szinte...

12 leszek májusba és szinte nincs mellem, a barátim már melltartót hordanak és van menzeszük. Nekem eggyik se. Nektek iylen korba mekkora melletek volt? és volt már menzeszetek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 23:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
mi 12 évesen még csak sportmelltartót vagy ilyen kis toppokat hordtunk mert senkinek nem volt melle max egy nagyon kicsi. és nekem 13 évesen jött meg. szóval ne aggódj, semmiről nem vagy lemaradva.
2011. márc. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
12 évesen nagyon kicsi mellem volt és 13 évesen jött meg.
2011. márc. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem is volt több olyan osztálytársam, aki csak 8.-ban kezdett el melltartót hordani, akkor is ilyen 75A méretűket. Azóta eltelt 5 év, és az osztálytalálkozón önkéntelenül is megfigyeltem, hogy majdnem nekik lett a legnagyobb mellük. :)
2011. márc. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
11-12 évesen bőven csak toppot hordtam, vagy 11 évesen még azt is alig kellett. :) És a legtöbb ismerős lány is. 13,5 voltam, amikor megjött.
2011. márc. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én toppot is csak 14 évesen hordtam először, mert annyira nem volt semmi. És 13 évesen jött meg, de majdnem 14 voltam már.
2011. márc. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

Aki későn érik, később virágzik el :)


Egyébként szerintem még semmivel sem vagy elkésve. Inkább legyen így, minthogy 13 évesen már szülj, meg hasonlók.

2011. márc. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmiről nem vagy 12 évesen lemaradva, nyilvánvalóan nő majd a melled, a menstruációt meg ne várd, nem busz, hanem havi egy hét szívás, nagyon kellemetlen tud lenni. Bárki bármit mond, nem ettől leszel nagylány, max ivarérett. Ne más mellével és havijával foglalkozz, mert minden ember más, föslöleges hasonlítgatni magad.
2011. márc. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ne azt nézd, hogy más lánynak mekkora a melle és hogy menstruál. Minden lány más időben fejlődik. Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy, mert mást úgysem tudsz tenni. Egyébként egy kis mellű lány is lehet nagyon szép! Nem a mellméreten múlik a szépség!
2011. márc. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%

"nem busz, hanem havi egy hét szívás"

Aham, mondd ezt majd akkor is, amikor kisbabát szeretnél, de neked nincs peteérésed (félreértés ne essék, nem kívánom ezt)...

2011. márc. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó, utolsó ez a te meglátsáod, az (sajnos) mindenki egyéni problémája, lehet-e gyereke vagy sem... A nők túlnyomó többsége szerintem nem kifejezetten örül a haivjának, mert nagyon kényelmetlen, kellemetlen tud lenni, ezért nem értem soha, az ilyen kislányok miért várják ennyire. Én sem vártam...
2011. márc. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!