Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális ha 8 óra munka...

Az normális ha 8 óra munka plusz összesen 2 óra vezetés után fáradt vagyok további programokhoz?

Figyelt kérdés

Tehát ingázok a munkahelyemre ahol irodai és ritkán könnyű fizikai munkát végzek. Páromnak jelenleg nincs állása állandó programokat szervez, szinte nincs olyan nap, hogy 8-9 előtt hazaérnék, akkor még elkezdek a másnapra készülni, zuhanyozni stb. Éjfél előtt sosem alszom el. Sokszor megyünk át barátainkhoz, együtt vacsorázunk, előfordul, hogy az egész napos ülés után még tovább ülni rendesen fáj a testrészeimnek.

Ez normális vagy én vagyok túl gyenge? Ti munka után nem vagytok fáradtak elindulni valamerre?



2021. aug. 5. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok. Miért kell naponta program? Heti 1- 2 bőven elég teljes állás mellett. A párod könnyen ugrál, egész nap ráér..
2021. aug. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A könnyű fizikai munkát is ülve végzed? Iktass be sportot napi szinten, ennyi ülés iszonyú sok, egészségtelen! Hizlal és mozgásszervi megbetegedést okoz.

Mért feltételezel alapból magadról rosszat? Mért kell, hogy idegenek nyugtatgassanak téged, hogy a napi 8 óra munka + 2 óra vezetés fárasztó? Saját magadnak mért nem hiszed el?

2021. aug. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem, a könnyű fizikai munka álló helyzetben van, meg igyekszem mindenhová lépcsőzni. Heti 1-1 alkalommal sportolok is, azzal nincs is bajom.

Nincs viszonyítási alapom azért kérdeztem. A körülöttem dolgozók nincsenek ennyit a munkahelyükön.

2021. aug. 6. 00:05
 4/7 anonim ***** válasza:
De akkor mért írtad, hogy egész napos ülés után? (Az állómunkától éppúgy elfáradhatsz, valószínűleg épp azért találták ki a 8 óra munkát, mert azt lehet még éppen kibírni.)
2021. aug. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

igen a 8 óra munka azért lett kitalálva, mert annyit bír az ember, feltéve ha hetvégén kipiheni magát.

Ehhez még 2 óra ingázás meg egy unatkozó pár nem a boldog élet kulcsa.

2021. aug. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A párod képezze magát, azzal foglalkozzon.
2021. aug. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább a napi szintű kimászkálástól vagy fáradt.
2021. aug. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!