Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beoltatnátok magatok, ha...

Beoltatnátok magatok, ha felajánlanák a Johnson & Johnson vakcinájával?

Figyelt kérdés
Én nem, erkölcsileg aggályosnak tartom, hogy egy abortált kisbaba sejtjeit használták fel az előállításához. Én be is tiltanám.

2021. aug. 6. 01:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Moderna
2021. aug. 6. 11:31
 12/18 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy nem törőlték még ezt a kommented, én leírtam régen egy haverom nick nevét itt és törőlték a kommentem mert.. de ez meg maradhat..
2021. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Azt a magzatot így is úgy is elvetette volna az a nő, aki nem akarta, nem a vakcina miatt vették el. Egyébként meg lehet, hogy például teljesen életképtelen esetleg méhen kívüli terhesség miatt abortált magzatot(kat) használtak fel ( már ha tényleg igaz, nem néztem utána, nem érdekel, nem kaptam J&J-t).
2021. aug. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
38%

Nem, semmilyennel, mert ez a sebtében összetákolt oltás egy biológiai kísérlet, semmi egyéb. Olyan jól működik, hogy már ott tartanak, hogy 3-at adass be, hát akkor tényleg hatékony lehet.

Ráadásul nem egy olyan embert ismerek akiben 2 oltás után 0 antitestet mutattak ki.

Ja és csomóan meg a mellékhatásokat nyögték napokig.

Szóval, kösz nem.

Bár ismerve kormányunk mentalitását, csak idő kérdése, mikor lesz kötelező.

2021. aug. 7. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ahogy ismerem a jelenlegi Hollandiát szinte biztos, hogy az "anyuka" egyéni okok miatt vetette el. Az meg, hogy amúgy is elvetették volna semmit nem változtat.
2021. aug. 7. 10:16
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a hülyeséget hol hallottátok?
2021. aug. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2021. aug. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
34%

Johnson & Johnson? Kösz nem!

Az egyik ismerősömnek volt egy kézműtétje, mert eltört a keze még anno. Nem fájt neki, szinte mintha soha nem műtötték volna.

A vakcina után az egyik fele teljesen zsibbadt majd lebénult egy- két napra. Nem azon a felén zsibbadt a keze sem, ahova az oltást kapta, hanem amelyiket műtötték. És azóta folyamatosan zsibbad a műtött a karja,pedig eddig semmi problémája nem volt vele.

2021. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!